HR, Країна, Новини

LinkedIn розповів, в яких компаніях співробітники залишаються на 41% довше

06 Березня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Навіть ті люди, які люблять свою роботу, рідко залишаються на одній і тій же позиції все життя. Їм хочеться розвиватися і пробувати щось нове. Внутрішній найм вигідний і співробітникам, і компаніям, вважають в LinkedIn. Платформа дала поради підприємцям, як налагодити процес і отримати максимум вигоди.

Соціальна мережа для нетворкінгу LinkedIn з’ясувала, що співробітники працюють на 41% довше в компаніях, які практикують внутрішній рекрутинг, йдеться в звіті Global Talent Trends 2020. 73% менеджерів по талантам підтверджують, що такий підхід до найму стає все більш важливим для бізнесу.

У внутрішнього рекрутингу багато переваг: скорочення витрат на пошуки кадрів, зростання продуктивності і утримання талановитих співробітників. Проблема в тому, зазначає LinkedIn, що бізнес, як правило, не має плану, який дозволив би працівникам рости всередині компанії. Соцмережа дала 3 поради підприємцям, які вирішили зайнятися наймом «зсередини».

Не чекайте, коли співробітники прийдуть до вас за підвищенням або звільненням

72% менеджерів по талантам визнають, що зазвичай співробітники самі шукають нові можливості всередині компанії. LinkedIn вважає, що продумана стратегія внутрішнього найму покаже співробітникам, що компанія думає про їхнє майбутнє. Це може підвищити показники утримання і залучення.

Крім того, 63% менеджерів говорять, що внутрішній пошук кадрів значно прискорює процес найму. Приходячи на нову позицію, співробітники як і раніше потребують підтримки і навчання, але вони не починають з нуля.

Вкладайте ресурси в навчання і розвиток співробітників, які приступають до нової роботи

Не всі люди знають, чого хочуть від своєї кар’єри, інші не впевнені, що знайшли «свою» професію, і відкриті для пропозицій, відзначає LinkedIn. Сильна внутрішня програма набору персоналу допоможе співробітникам визначитися з цілями і пріоритетами, не залишаючи нинішнє місце роботи.

73% співробітників сказали, що залишаться в компанії, якщо їм запропонують можливості для підвищення кваліфікації. При цьому лише 23% менеджерів з корпоративного навчання і розвитку співпрацюють з рекрутерами.

Допоможіть менеджерам зрозуміти переваги внутрішнього рекрутингу

Коли у менеджера в відділі працюють талановиті співробітники, в яких він вкладав ресурси протягом багатьох років, то йому, швидше за все, не хочеться з ними прощатися. Саме це 70% фахівців з таланту називають головним бар’єром для внутрішнього рекрутингу.

Поведінка менеджерів зрозуміла, але вона може привести до того, що співробітники почнуть відчувати себе обмеженими і невільними, вважають в LinkedIn. В кінцевому підсумку це підвищує ймовірність, що вони вирішать піти з компанії. Тому рекрутерам важливо пояснити менеджерам, яку користь може принести внутрішній найм.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu