Життя, Новини, Поради

Ці 3 звички, зроблять вас сильнішими та допоможуть пережити будь-які труднощі

06 Березня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Жодна людина не знає, коли і як в його житті трапиться горе або станеться складний період, не може змінити успадковані гени, або сім’ю, в якій виріс, каже психолог Нік Віньяль. Зате ми можемо контролювати звички, які зроблять нас витривалішими. До вашої уваги адаптований переклад з сайту Inc.

Будьте готові змінювати думку

«Не бійтеся захищати свої переконання з силою і пристрастю. Майте сміливість відстоювати особисту позицію і те, у що ви вірите, – каже Нік Віньяль. – Але пам’ятайте, що ви не знаєте всього. Життя триває, обставини змінюються, з’являється нова інформація. Будьте готові прийняти нові факти і скорегувати пріоритети. Ви не можете змусити реальність відповідати вашим переконанням».

Навчіться розпізнавати емоції

Замість того щоб пригнічувати і тікати від емоцій, тим самим погіршуючи своє психічне здоров’я, експерт радить якомога раніше навчитися розпізнавати їх, щоб краще контролювати. Для цього Віньяль пропонує практику «перевірки емоцій».

«Вчіться приймати свої емоції, і вони будуть працювати на вас, а не проти», – говорить він. Як пояснює психолог, емоції не треба ігнорувати, так як через них ми отримуємо цінні сигнали від тіла. Незважаючи на болючість деяких почуттів, їх потрібно не заперечувати і ділити на погані і хороші, а усвідомлювати і приймати.

Медитуйте

Про користь медитації ви напевно чули тисячі разів, але це правда так, стверджує Віньяль. Він називає медитацію кращим способом навчитися контролювати увагу – «концентруватися на чомусь одному протягом тривалого часу і відокремлювати розум від непотрібних думок».

У листопаді вчені довели ефективність регулярних «лісових купань», або сінрін-йоку, для зняття стресу і напруги від роботи. Це практика медитативних прогулянок на природі, що зародилася в Японії.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu