Життя, Новини

У Bolt готові до підвищеного попиту в період карантину

11 Березня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

У зв’язку із загрозою поширення коронавірусу в Україні міський голова Києва Володимир Кличко закликав уникати масових заходів і місць скупчення людей, а також повідомив про готовність закрити метро у разі необхідності.

У разі закриття метрополітену, платформа для замовлення поїздок Bolt повідомляє про готовність до збільшення попиту на свої послуги і готова до посилення заходів обережності – інформує пресслужба компанії.

«Ми розуміємо, що в ситуації з ймовірною епідемією коронавірусу в країні необхідно реагувати і вживати всіх необхідних заходів. Так як найближчим часом очікується підвищений попит на поїздки, було ухвалено рішення збільшити кількість машин, щоб кожен пасажир, який захоче скористатися нашими послугами, міг це зробити. Крім того, ми готові закуповувати та будемо пропонувати водіям засоби профілактики, що знизить ризик зараження як для водія, так і для пасажирів», ― коментує регіональний менеджер Bolt Тарас Потічний.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu