Кар'єра, Новини, Партнерська новина

Анна Саковець очолила Дирекцію управління персоналом та організаційного розвитку компанії ЛІГА:ЗАКОН

18 Березня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

З березня 2020 року Директором з управління персоналом та організаційного розвитку Компанії ЛІГА:ЗАКОН призначена Анна Саковець, яка раніше обіймала аналогічну посаду в Управляючій Компанії ЛІГА, – повідомляє пресслужба компанії ЛІГА:ЗАКОН.

Анна працює в Групі Компаній із грудня 2018 року. За цей час під її керівництвом реалізовано важливі проекти, які, окрім якісного впливу на бізнес-показники, були відзначені зовнішніми експертами. Зокрема, премією HR – Бренд 2019 у номінації «Соціальний проект року» та перемогою на конкурсі кейсів КСО у номінації «Бізнес, що змінює світ».

«Наша Компанія перебуває у процесі масштабних змін і трансформації. Їх результат залежить від людей, з якими ми втілюємо наші великі амбітні цілі. Анна вже зарекомендувала себе як сильний професіонал усередині Групи Компаній, а ми завжди вітаємо посилення команди якісними людьми з релевантним досвідом», – коментує призначення СЕО ЛІГА:ЗАКОН Марина Бондаренко.

Анна Саковець очолила Дирекцію управління персоналом та організаційного розвитку компанії ЛІГА:ЗАКОН - partners, news, career
Анна Саковець (з кубком зліва) – фото з сайту ua-news.liga.net

Анна Саковець має досвід роботи у сфері HR та організаційного розвитку 16 років. До ГК ЛІГА вона працювала у провідних українських компаніях, останні 11 років – на керівних посадах. Серед сильних сторін – розроблення й запровадження системних HR-процесів, створення ефективних команд, оптимізація бізнес-процесів.

Щодо свого призначення Анна Саковець зазначає:

«За час роботи в ГК ЛІГА я глибоко занурилася у всі бізнеси Компаній Групи. Я цілком поділяю цінності, розумію та підтримую місію ЛІГА:ЗАКОН, тож перехід на нову посаду для мене – це можливість масштабувати досвід та бути причетною до створення унікальних якісних продуктів. Успіх бізнесу безпосередньо пов’язаний з людьми. Разом із командою ЛІГА:ЗАКОН на нас чекають великі виклики й цікаві завдання задля зміцнення лідерських позицій на ринку та реалізації потенціалу в нових напрямах. Усе це має знайти відображення у внутрішніх бізнес-процесах компанії. І насамперед у питаннях управління персоналом. Маю намір посилити команду своєю експертизою».

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu