Новини

Працюєте з дому? 7 розумних порад, які допоможуть вам зробити більше

18 Березня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Видання Fast Company опублікувало 7 порад, які допоможуть зробити більше працюючи віддалено. Приводимо короткий переказ матеріалу.

Зберіться як на роботу

Одягніть те, що хотіли б носити протягом робочого дня в офісі. Виконувати ранкову рутину важливо, оскільки це сигналізує мозку, що пора працювати, а не відпочивати.

Хоча більшість мемів в Instagram вихваляють здатність відповідати на електронні листи в халаті, надмірний комфорт спокусить повернутися в ліжко.

Створіть робочий простір

В ідеалі це має бути окрема кімната, яку можна закрити. Це сигналізує співмешканцям, що ви працюєте. Якщо виділити окремий простір немає можливості, намітьте область, вільну від домашнього безладу. Хаос не повинен відволікати від робочих завдань.

Встановіть робочі години

Коли ви перебуваєте поза офісом, важливо правильно розподіляти час. Наприклад, можна розділити день на тимчасові блоки: відповідати на електронні дзвінки в першій половині дня, а в обід зануриться в важливі завдання.

Заведіть чек-лист завдань і викреслюйте в міру їх завершення. Це допоможе підвищити внутрішню мотивацію.

Зосередьтеся на результатах

Коли людина працює віддалено, її повністю судять за обсягом і якістю виконаних завдань, а також своєчасності їх здачі. Таким чином, віддалена робота може мотивувати і дає можливість проявити себе, заслуживши підвищення.

Щовечора пишіть список завдань на наступний день. Це допоможе зануритися в роботу з самого ранку. Плануйте свій час і встановлюйте нагадування.

Харчуйтеся здоровою їжею

Паніка навколо коронавірусу спустошує полиці магазинів. У зв’язку з цим, вдома може накопичитися нездорова їжа. Такі продукти не зовсім підходять для концентрації мозку.

Якщо в офісі людина їсть здорову їжу, їй зовсім необов’язково починати харчуватися чіпсами або морозивом вдома.

Нездоровий вибір продуктів впливає на енергію і настрій, а також може поставити під загрозу імунну систему. Дотримуйтеся звичайного режиму харчування.

Заплануйте мітинги з командою

Одна з найскладніших частин лідерства – це управління своєю командою. Технології повинні спростити цю задачу завдяки сервісам на зразок Zoom, Skype, WhatsApp і т. д.

Однак не можна плутати такі розмови з мікроменеджментом. Це має бути розмова про досягнення і прогрес кожного із співробітників. Переконайтеся, що у всіх є необхідні ресурси для роботи.

Не відволікайтесь

Будь який відволікаючий фактор може привести до того, що людина втратить хід думок. Коли займаєтеся важливим завданням, спробуйте вимкнути Wi-Fi.

Так ви не зможете перевірити останній запис в Facebook або відповісти на повідомлення. Ця тактика ефективна, так як вона створює уявного боса, який дивиться на вас.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu