Жінки, Кар'єра, Новини, Поради

Жінки, що керують в IBM, Walmart і Microsoft, назвали найважливішу рису характеру для досягнення успіху

18 Березня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Журнал Fortune запитав 15 керівниць великих світових компаній, які якості особистості вони вважають ключем до успіху. Більшість підприємниць назвали одну і ту ж рису.

«Будьте цікаві, – порадила президент і генеральний директор IBM Джіні Рометті. – Постійна спрага до знань добре служила мені всю мою кар’єру, особливо в сфері технологій». Рометті далеко не єдина підприємниця, яка вважає цікавість необхідною якістю для тих, хто хоче бути успішним.

  • Генеральний директор найбільшої в світі торгової мережі Walmart International Джудіт МакКенна теж вважає цікавість однією з найцінніших своїх якостей.
  • Голова консалтингової компанії Accenture Джулі Світ назвала себе «вічною ученицею».
  • Фінансовий директор Microsoft Емі Худ розповіла, що вчиться все життя: «Я наполеглива. Я можу виконати багато завдань, підійшовши до них з іншого боку. Після цього я відчуваю, що вивчила урок і стала краще ».
  • Глава агропромислової компанії Land O’Lakes Бет Форд вважає, що домоглася успіху завдяки «поєднанню допитливості і любові до людей».
  • «Уміння слухати і пов’язане з цим навчання, безсумнівно, були ключем до мого успіху», – сказала генеральний директор виробника шоколаду Hershey Мішель Бак.
  • «Я говорила своїм дітям, коли вони росли, щоб вони завжди цікавилися іншими людьми, щоб їм було цікаво дізнаватися про інших і поважати їх шлях», – згадує глава косметичного ритейлера Ulta Beauty Мері Діллон.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu