Діти, Кар'єра, Новини, Студенту

Український сервіс з вивчення англійської EnglishDom відкриває безкоштовний доступ до свого курсу

19 Березня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

У зв’язку з закриттям освітніх закладів на карантин та рекомендаціями переходу на дистанційне навчання, EnglishDom відкриває безкоштовний доступ до сервісу ED Words з вивчення англійських слів для школярів та студентів, – пише видання Na Chasi

Щоб отримати безкоштовний доступ до ED Words на 3 місяці, необхідно встановити застосунок з App Store або Google Play, зареєструватися, перейти у свій профіль і ввести промокод ed_free.

Програма від EnglishDom

Мобільний застосунок ED Words дозволяє вивчати англійські слова з допомогою алгоритму інтервальних повторень з елементами гри.

Загалом в ED Words понад 28 000 англійських слів для вивчення в 350 тематичних наборах, наприклад: «Фільми», «Топ 100 дієслів», «Словник Геймера», «Футбол», крім того є можливість створювати свої набори.

Мобільний тренажер ED Words інтегрований у платформу EnglishDom та взаємодіє з іншими сервісами компанії. Наприклад, за допомогою розширення для браузера ED Translator можна додавати нові англійські слова з інтернету в список на вивчення і потім вчити їх у застосунку.

Система EnglishDom синхронізує вивчення слів у додатку ED Words та на сайті, і дозволяє відстежувати прогрес — як користувач вчив англійські слова останній тиждень, місяць, рік, за весь час і в порівнянні з іншими користувачами.

Український сервіс з вивчення англійської EnglishDom відкриває безкоштовний доступ до свого курсу - studentu, news, career, dity

Про EnglishDom

EnglishDom — онлайн школа англійської мови та продуктова IT компанія, розташована у Дніпрі. У компанії працює міжнародна команда з 400 співробітників, серед яких 300 викладачів англійської. Платформа EnglishDom включає п’ять сервісів для вивчення англійської мови.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu