Бізнес, Новини

7 способів підтримати малий бізнес під час пандемії

19 Березня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Слідом за компаніями по всьому світу український бізнес почав переводити співробітників на віддалену роботу через поширення коронавірусу. Компанії, що працюють офлайн, неминуче зіткнуться зі збитками, кажуть підприємці. Ось 7 речей, які ви можете зробити прямо зараз, щоб підтримати бізнес.

Замовте їжу на винос або доставку

Дистанційна робота і самоізоляція людей можуть привести до зниження прибутку кафе і ресторанів. Рішення є. Одні заклади як і раніше пропонують доставку їжі, а інші – запускають її на тлі пандемії. Inc.com радить скористатися цією опцією. Так ви не тільки підтримайте бізнес, але й забезпечите дохід кур’єрам. Деякі сервіси налагоджують безпечну і навіть з використанням безконтактної технології доставки.

7 способів підтримати малий бізнес під час пандемії - news, business7 способів підтримати малий бізнес під час пандемії - news, business

Купуйте подарункові сертифікати

Це, мабуть, найпростіший та швидкий спосіб допомогти малому бізнесу. Скористатися подарунковою карткою ви зможете відразу, коли життя повернеться у звичне русло.

Замовте онлайн

Крім фізичних точок, у багатьох магазинів є онлайн-майданчики, де можна оформити доставку. Подумайте над тим, щоб купити необхідні на карантині речі і продукти в локальному магазині. Так ви допоможете людям зберегти роботу.

Використовуйте кредитні або дебетові картки

В аптеках і супермаркетах використовуйте картки замість готівки, які пройшли через безліч рук і зберігають на собі всілякі мікроби. Це нескладно, але дозволить обмежити розповсюдження цих мікробів, що зараз особливо важливо.

Залишайтеся вдома, якщо ви хворі

Не піддавайте інших ризику, якщо ви хворі. Зараз складний час для бізнесу – підтримайте компанії. Найменше вони хочуть, щоб працівники захворіли. Не виходьте з дому.

Будьте терплячими

Ймовірно, вам доведеться зіткнутися з тим, що необхідні товари закінчилися і потрібно чекати нових поставок. Повірте, бізнес хоче задовольнити ваші потреби. Коли це не виходить зробити швидко, будьте терплячими.

Говоріть дякую

Дякуйте кур’єрам, співробітникам магазинів і аптек, які працюють під час пандемії. Багатьом з них доводиться працювати понаднормово, щоб утримувати заклади в чистоті і забезпечувати наявність товарів, необхідних клієнтів. Просте «дякую» ніколи не буває зайвим.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu