Бізнес, Новини

Правило життя Стіва Джобса, яке допомогло йому стати успішним

20 Березня, 2020

Стів Джобс – легендарний засновник Apple. Він помер в 2011 році, але його ідеї продовжують жити . Джобс був харизматичним, талановитим і по-своєму екстравагантним підприємцем. І у нього, як і у будь-якої успішної людини, були свої життєві принципи. Як мінімум один з них стосувався бізнесу, пише Inc.com.

Виступаючи на Всесвітній конференції розробників Apple в 1997 році, Джобс розповів, що один з найважливіших принципів його роботи полягає в тому, щоб уміти говорити «ні».

Правило життя Стіва Джобса, яке допомогло йому стати успішним - news, businessПравило життя Стіва Джобса, яке допомогло йому стати успішним - news, business
"Все ще не маєте картки mono?" Зараз саме час!

«Люди думають, що для успіху потрібно вміти говорити “так” тим речам, на яких потрібно зосередитися. Але це зовсім не так. Успіх полягає в тому, щоб сказати “ні” сотні хороших, але іншим, не важливим ідеям », – сказав Стів Джобс.

У сучасному бізнес-співтоваристві, навпаки, прийнято говорити «так». Наприклад, частіше і більше погоджуватися на нові і нові пропозиції, не відмовлятися від знайомств з потенційними партнерами або замовниками, йти на ризикові проекти. Але це не завжди правильний шлях.

Стів Джобс дотримувався ще кількох правил, які допомагали йому в роботі і житті. По-перше, підприємець наполягав – треба вміти делегувати. Якщо робити все самому, процес може затягнутися на довгі-довгі місяці.

По-друге, потрібно вірити в те, чим займаєшся. Однією раціональної ідеї мало – її ще треба любити. При цьому не варто ускладнювати: намагайтеся якомога простіше пояснювати собі і іншим, в чому полягає ваша робота і переваги продукту.

Правило життя Стіва Джобса, яке допомогло йому стати успішним - news, business

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu