Бізнес, Новини

Правило життя Стіва Джобса, яке допомогло йому стати успішним

20 Березня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Стів Джобс – легендарний засновник Apple. Він помер в 2011 році, але його ідеї продовжують жити . Джобс був харизматичним, талановитим і по-своєму екстравагантним підприємцем. І у нього, як і у будь-якої успішної людини, були свої життєві принципи. Як мінімум один з них стосувався бізнесу, пише Inc.com.

Виступаючи на Всесвітній конференції розробників Apple в 1997 році, Джобс розповів, що один з найважливіших принципів його роботи полягає в тому, щоб уміти говорити «ні».

Правило життя Стіва Джобса, яке допомогло йому стати успішним - news, businessПравило життя Стіва Джобса, яке допомогло йому стати успішним - news, business

«Люди думають, що для успіху потрібно вміти говорити “так” тим речам, на яких потрібно зосередитися. Але це зовсім не так. Успіх полягає в тому, щоб сказати “ні” сотні хороших, але іншим, не важливим ідеям », – сказав Стів Джобс.

У сучасному бізнес-співтоваристві, навпаки, прийнято говорити «так». Наприклад, частіше і більше погоджуватися на нові і нові пропозиції, не відмовлятися від знайомств з потенційними партнерами або замовниками, йти на ризикові проекти. Але це не завжди правильний шлях.

Стів Джобс дотримувався ще кількох правил, які допомагали йому в роботі і житті. По-перше, підприємець наполягав – треба вміти делегувати. Якщо робити все самому, процес може затягнутися на довгі-довгі місяці.

По-друге, потрібно вірити в те, чим займаєшся. Однією раціональної ідеї мало – її ще треба любити. При цьому не варто ускладнювати: намагайтеся якомога простіше пояснювати собі і іншим, в чому полягає ваша робота і переваги продукту.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu