Бізнес, Маркетинг, Новини

Смерть маленьких компаній і зростання Діджитал-сегмента: як коронавірус змінить PR-індустрію

06 Квітня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Коронавірус і економічна криза призведуть до консолідації ринку зв’язків з громадськістю: малі агентства збанкрутують, їх поглинуть або куплять великі гравці. Але ті, хто виживуть, будуть в плюсі: роль PR після епідемії виросте, особливо онлайн, <ahref=”https://www.businessinsider.com/how-the-coronavirus-will-reshape-the-public-relations-industry-2020-4″ target=”_blank” rel=”nofollow noopener noreferrer”>розповіли The Business Insider експерти індустрії.

За словами Філіпа Палаццо, засновника компанії Palazzo Investment Bankers, консолідація на ринку PR прискорилася незадовго до того, як вибухнула пандемія коронавірусу. Майкла Ласки, адвокат Davis & Gilbert, повідомив, що тільки в перші кілька місяців 2020 року на ринку США було зроблено 18 придбань PR-компаній – удвічі більше, ніж торік.

Смерть маленьких компаній і зростання Діджитал-сегмента: як коронавірус змінить PR-індустрію - news, online-marketing, businessСмерть маленьких компаній і зростання Діджитал-сегмента: як коронавірус змінить PR-індустрію - news, online-marketing, business

У квітні угоди призупинилися, оскільки учасники ринку чекають стабілізації економіки. Але в міру того, як оборотні кошти у багатьох малих і середніх PR-фірм будуть йти до нуля, вони все частіше будуть згодні на придбання або злиття з великими гравцями. Директор PR-агентства, який побажав залишитися анонімним, розповів The Business Insider, що вже з початку квітня до нього звернулися десятка невеликих фірм з проханням оцінити їх і розглянути можливість покупки.

Як вважає головний операційний директор PR-агентства Edelman Рой Трістан, після кризи у виграші залишаться ті, хто зробив упор на діджітал-PR. В умовах самоізоляції компаніям і органам державної влади доводиться все більше сил приділяти своїй репутації онлайн, а також для дистанційного управління зовнішніми та внутрішніми комунікаціями. В першу чергу це відноситься до соцмереж.

Джерела The Business Insider вважають, що індустрія зв’язків з громадськістю відновиться до четвертого кварталу 2020 року. Одночасно, за словами аналітика Майкла Натансона, рекламний ринок скоротиться на 10,6%, або майже на $26 млрд до кінця року.

«Комунікації зараз важливіше, ніж реклама. Людям потрібні факти та особи, які заслуговують на довіру», – зробив висновок генеральний директор Edelman Річард Едельман, зазначивши, що, всупереч загальній ситуації, в кінці березня зміг залучити вже чотирьох клієнтів.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu