Не забудьте поширити ❤️

Генеральний директор SoftBank Group Масайосі Сон заявив, що його мільярдні інвестиції в коворкінг-стартап WeWork були помилкою, пише Business Insider. Також підприємець розповів, що ще 15 компаній, в які вклався його фонд, зовсім скоро збанкрутують.

Фонд Vision Fund, що належить SoftBank, раніше інвестував у WeWork близько $10 млрд. Не дивлячись на провал проєкту і звільнення Адама Неймана, Масайосі Сон до сих пір розраховує, що мережа коворкінгу все-таки зможе заробити.

«Ви можете бути натхнені підприємцем, який має чудовий вигляд. Однак це зовсім не означає, що його ідея принесе прибуток », – розповів інвестор, коментуючи історію з WeWork.

Говорячи про майбутнє WeWork, Сон зазначив, що після введення нового керівництва і затвердження плану розвитку у мережі є всі шанси на відновлення нормальної роботи.

«Ми збираємося змінити його [бізнес] і домогтися гідного повернення [на ринок]», – розповів Сон.

При цьому у фонді SoftBank намічаються і нові проблеми. За словами самого Сона, ще 15 компаній з портфеля його фонду незабаром збанкрутують. Головною причиною інвестор назвав пандемію коронавірусу. Всього Vision Fond інвестував у 88 стартапів, серед яких, наприклад, Uber і Slack.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu