Не забудьте поширити ❤️

Фонди Silver Lake і Sixth Street вклали $1 млрд в сервіс по оренді житла Airbnb. Це повинно допомогти компанії пережити спад через коронавірус, пише Financial Times. 

На тлі епідемії Airbnb переживає серйозні проблеми: кількість бронювань житла в сервісі впало на 90%, тільки на покриття збитків від безкоштовних відмін бронювання потрібно як мінімум $250 млн. Silver Lake і Sixth Street вклали в сервіс $1 млрд, які підуть на подолання наслідків спаду. Частки фондів не розкриваються.

Останньою великою інвестицією Silver Lake став Twitter, куди фонд вклав $  млрд. Серед активів Sixth Street – також технологічні компанії, зокрема, Spotify.

На початку березня, на тлі поширення інфекції та глобальної економічної кризи Airbnb оголосила, що збирається перенести свій вихід на IPO на 2021 рік. Сервіс зменшив свою оцінку на 16%, з $31 млрд до $26 млрд. Однак ще до початку пандемії компанія зазнавала великих збитків через витрати на зростання: у 2019 році вона втратила  $322 млн у порівнянні з $200 млн прибутку роком раніше.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu