Життя, Новини, Спільнота

Домовласник в Нью-Йорку відмовився брати з винаймачів плату за квітень. Це заохотило їх заплатити навіть за сусідів

07 Квітня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Маріо Салерно – власник кількох житлових будинків в Брукліні. Як і багато власників нерухомості, Салерно недавно зіткнувся з серйозною проблемою: через коронавірус його орендарі втратили можливість вчасно платити за рахунками. Подумавши про це, підприємець вирішив зробити що-небудь, щоб допомогти їм.

Не довго думаючи, він відмовився від орендної плати за квітень і дозволив всім своїм орендарям жити безкоштовно. Цей жест обійшовся Салерно в круглу суму: усього в його будинках живуть 200-300 орендарів, які знімають 80 квартир.

У кожному з під’їздів підприємець розмістив одне і те ж оголошення:

«У зв’язку з недавньою пандемією коронавірусу, яка торкнулася всіх нас, будь ласка, зверніть увагу, що я відмовляюся від орендної плати за квітень 2020 року. Бережіть себе, допоможіть сусідам і мийте руки!».

Всього за квітень Солерно втратить як мінімум кілька сотень тисяч доларів. Однак він не дуже впадає у відчай. «Мене турбує здоров’я кожного», – розповів підприємець. «Я рекомендував їм просто доглядати за сусідами та стежити, щоб у всіх на столі була їжа».

Експерт з емоційного інтелекту Джастін Борисо вважає, що деякі можуть прийняти жест Салерно як належне. «Здорово, що у нього достатньо грошей для цього», – подумають вони. Зрештою, Салерно з народження живе в Брукліні, володіє заправною станцією та автомайстернею.

Але жест Салерно – більше, ніж добра справа. Це урок емоційного інтелекту, вважає Джастін Борисо. Звичайно, скасувавши квітневу плату, Салерно зняв величезну напругу з орендарів. Але його повідомлення також має заклик до дії – «допоможи своїм сусідам».

Коли людина відчуває, що його розуміють, вона з більшою ймовірністю постарається зрозуміти іншого, вважає Джастін Борисо. Жест Салерно запустив ланцюговий механізм добрих справ: наприклад, деякі орендарі, на яких не вплинула криза, не відмовилися від плати за квітень. Інші навіть пропонували оплатити оренду за своїх сусідів.

Мораль, пише Борисо, проста – коли ви робите все можливе, щоб допомогти іншим, ви надихаєте їх робити те ж саме. Якщо ви орендодавець або власник бізнесу, ви, можливо, не зможете повністю відмовитися від оплати послуг, як це зробив Салерно.

Але ви можете подивитися на альтернативні заходи, які допоможуть полегшити тягар ваших орендарів або клієнтів. Наприклад, ви можете призупинити або зменшити платіж? Чи можете ви запропонувати спеціальні умови оплати? Спільнота, побудована на емпатії, не зможе викорінити пандемію. Але вона може допомогти поліпшити якість життя.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu