Бізнес, Новини, Соціальні медіа, Спільнота

Вчитися бізнесу у кращих: 30 підприємців, на яких варто підписатися в соціальних мережах

14 Квітня, 2020

Редакція MC.today поділилися добіркою надихаючих підприємців, за якими точно варто стежити в Facebook. Вони пишуть про бізнес, маркетинг, розвиток та чесно розповідають про провали. Ми в UAspectr зібрали для вас в цій статті найцікавіше.

Ми вважаємо, що для того, щоб стати успішним, потрібно оточити себе такими людьми та придивлятися до того, що вони говорять і роблять.

Вчитися бізнесу у кращих: 30 підприємців, на яких варто підписатися в соціальних мережах - community, social-media, news, businessВчитися бізнесу у кращих: 30 підприємців, на яких варто підписатися в соціальних мережах - community, social-media, news, business

Звертаємо увагу, що це не рейтинг, а підприємців ми розташували за алфавітом.

Марина Авдєєва

Керуючий акціонер найбільшої української страхової компанії «Арсенал Страхування». Регулярно пише про своє життя та бізнес, ділиться порадами (як власними, так і інших успішних підприємців).

Слава Балбек

Відомий київський архітектор, власник Balbek Bureau. Робив такі проєкти, як Kyiv Food Market, бар «Молодість», готель Bursa, ресторан тайської кухні «Тайський привіт» та інші.

У соціальних мережах Слава пише про свої проєкти, подорожі та спорт. Окремо радимо дивитися його історії в Instagram, у Слави приголомшливе почуття гумору.

Лера Бородіна

Засновниця сервісу оренди суконь Ohmylook!, мережі салонів краси G.bar, магазинів подарунків Lavla і корейських брендів Sododo. У соцмережах вона чесно пише про свій бізнес: з якими труднощами стикається, як їх вирішує, як працює з клієнтами, що не виходить, а що – навпаки. Крім Facebook Лера також активна в Instagram.

Дмитро Борисов

Ресторатор, засновник сім’ї ресторанів Діми Борисова, куди входять такі заклади, як «Канапа», «Oxota па Ovets», «Остання барикада», «Білий налив», «Mushlya Bar» та інші – всього близько 50 закладів по всій Україні та навіть трохи за її межами.

На своїй сторінці в Facebook розповідає новини зі свого бізнесу і ділиться апетитними рецептами.

Артем Бородатюк

Засновник Netpeak Group. У неї входять однойменне агентство інтернет-маркетингу, платформа Serpstat і інші – всього вісім компаній.

Пише про бізнес та правила управління великою компанією. А ще у нього відмінне почуття гумору.

Також веде канал в Telegram, де знову ж таки пише про економіку, українські реалії та публікує бліц-інтерв’ю своїх друзів і знайомих з українського бізнесу.

Павло Вржещ

Співзасновник креативного агентства Banda. У своєму Facebook пише про маркетинг, креативність та роботу Banda. Якщо вам цікава ця сфера, вам точно варто підписатися на Павла.

Ярослава Гресь

Співзасновник агентства GresTodorchukPR. Вони робили такі проєкти, як Ukraine WOW, Музей новин, Парк корупції та багато іншого.

Ярослава багато пише про життя, добро і взаємодопомогу. Її надихаючі пости збирають десятки тисяч лайків і сотні репостів, а її сторінку на Facebook читають 70 тис. підписників.

Юрій Гладкий

Засновник і керівник креативного агентства Grape, працював з такими брендами, як Silpo і Shwarzkopf. Крім того, це саме Grape створили бренд-героя monobank, того самого QR-кота.

У своєму Facebook Юрій пише про маркетинг, бізнес, управління агентством та своє життя, а також дає цінні прогнози.

Олег Горохівський

Співзасновник мобільного банку monobank.

Його варто читати, щоб зрозуміти, як банк без відділень зміг за 2,5 року набрати два мільйони клієнтів.

Він регулярно пише про те, як вони вдосконалюють monobank, працюють з клієнтами, з якими труднощами стикаються і як їх вирішують. Також радимо підписатися на Telegram-канал і Instagram Олега, де він теж ділиться новинами з бізнесу.

Тетяна Гриньова

Видавець інтернет-видання bit.ua і спортивного табору Fitness Geek Camp. Вона захоплюється бігом, регулярно тренується та бігає марафони. Одного разу вона поставила свій особистий рекорд: пробігла 12 марафонів за 12 місяців.

Її Facebook-сторінку варто читати для мотивації та натхнення на нові звершення.

Олена Гудкова

Засновник благодійного фестивалю-барахолки «Кураж Базар», який проходить раз на місяць в Києві в одному з павільйонів ВДНГ (у всякому разі, до карантину проходив, а зараз, як і багато, пішов в онлайн).

Разом з командою допомагає дітям з різними хворобами та пороками, бездомним.

Олену варто читати в Facebook і Instagram для натхнення на добрі справи та позитивного настрою.

Дмитро Дубілет

Колишній міністр Кабінету міністрів України та співзасновник мобільного банку monobank. Один з найвідоміших українських молодих підприємців.

Активно веде сторінки на Facebook, Instagram і Telegram. Пише про реформи в уряді, економіці, суспільстві та свої спостереження про український бізнес.

Наталія Єремєєва

Співзасновник найбільшого українського виробництва вікон Stekloplast. Наталя починала свій бізнес разом з чоловіком в 1997 році. Зараз її компанія – одна з найбільших у своїй сфері в Україні та працює з партнерами по всьому світу.

Наталю варто читати в Facebook, щоб зарядитися енергією і мотивацією. Вона постійно в русі та успішно поєднує постійні перельоти, бізнес і сім’ю.

Ілля Кенігштейн

Засновник мережі креативних просторів в Києві Creative States. Пише про роботу, управління бізнесом, ділиться своїми думками про те, що відбувається у світі та країні.

Гарік Корогодський

Підприємець, співвласник фітнес-центру «Акваріум» і ТРЦ Dream Town. Засновник благодійного фонду допомоги літнім людям «Життєлюб».

Активно веде сторінки на Facebook і Instagram. Пише про свою сім’ю, бізнес та житті. У нього приголомшливий гумор і сарказм, на його сторінці ви точно не занудьгуєте.

Олександр Колб

Директор маркетингового агентства Promodo.

На своїй Facebook-сторінці пише про життя та бізнес, ділиться багаторічним досвідом.

Також у нього є YouTube-канал «Велика Риба», де він бере інтерв’ю у успішних українських підприємців.

Алекс Купер

Ресторатор з Одеси. Відкрив проєкт «Міський ринок їжі» в Одесі (зараз він тимчасово закритий, працюють над новим форматом і дизайном), Kyiv Food Market, бари «Молодість» в Одесі та в Києві та інші.

У Facebook пише про свої проєкти: які підходи використовує в роботі над ними, як спілкується з клієнтами та персоналом.

Михайло Кухар

Економіст і головний редактор Ukraine Economic Outlook.

Його однозначно варто читати, щоб бути в курсі останніх економічних новин. Також він дає економічні прогнози, виходячи зі свого досвіду, знань, світової статистики та інших даних.

Сава Лібкін

Ресторатор, власник таких закладів, як «Дача», «Компот», «Стейкхаус», «Тавернетта», «Фарширована риба».

Його сторінка в Facebook буде особливо цікава тим, хто захоплюється кулінарією – Сава регулярно готує смачні та прості страви в прямому ефірі. На карантині це особливо актуально.

Трохи рідше пише про бізнес, справи ресторанів та особисте.

Любомир Остапів

Фінансист, автор проєкту «Сімейний бюджет» і засновник сервісу iPlan. Пише про економіку, інвестиції, дає свої поради та прогнози. Його потрібно читати, якщо вам цікава тема інвестицій, покупки акцій і формування свого інвестиційного портфеля.

Ксенія Проконова

Адвокат, глава українського офісу білоруської компанії SBH Law Offices.
На своїй Facebook-сторінці вона пише про роботу і життя, а також анонсує вебінари та лекції, де розповідає про те, які у вас є права в різних життєвих ситуаціях: починаючи з питань про розлучення та вступ в спадок і закінчуючи стосунками з керівництвом школи дитини.

Ольга Роєнко

Засновниця агентства Royenko Marketing Agency.

На своїй Facebook-сторінці пише надихаючі пости про життя, бізнес, маркетинг та сім’ю. На неї варто підписатися, щоб отримати порцію натхнення і позитиву.

Дмитро Суслов

Керівник українського офісу «Бітрікс24». У своєму Facebook пише про роботу, тренування і ділиться своєю думкою про те, що відбувається в країні та світі.

Вікторія Тігіпко

Керуючий партнер венчурного фонду TA Ventures, президент Одеського міжнародного кінофестивалю і глава Наглядової ради Української кіноакадемії.

Пише про своє життя, проєкти та фільми. Вікторію варто читати, щоб отримати порцію натхнення і заряд енергії. Вона примудряється поєднувати регулярні перельоти, бізнес та сім’ю.

Дмитро Томчук

Засновник інвестиційного фонду Fison. Інвестує в IT-стартапи та точно знає, як стати успішним підприємцем. Дмитро починав в 90-х з продажу насіння, а зараз він – засновник інвесткомпанії.

На своїй сторінці в Facebook він пише про бізнес і технології та дає поради підприємцям на основі свого досвіду.

Роман Тугашев

Організатор фестивалю Ulichnaya Eda і «БУХТА food station». На своїй сторінці в Facebook багато пише про бізнес, життя і їжі.

У Романа приголомшливий стиль мови та почуття гумору. Його варто читати, якщо вам не вистачає порції адекватності та натхнення у своїй стрічці.

Андрій Федорів

Засновник маркетингового агентства Fedoriv Agency. Один з найвідоміших українських маркетологів. Він в цій сфері вже 10 років, працював з такими брендами, як «Хортиця», «Нова Пошта», Rozetka та інші.

У соцмережах пише про життя і бізнес. Також Андрій веде YouTube-канал, на якому спілкується з відомими підприємцями про те, як їм вдалося досягти успіху.

Василь Хмельницький

Один з найдосвідченіших українських підприємців, засновник холдингової компанії UFuture, фонду K.Fund і творець інноваційних парків UNIT.City в Києві та Харкові.

Займається бізнесом вже кілька десятків років. Підтримує українське виробництво, навчає молодих підприємців і дає їм практичні поради з розвитку. Його сторінку в Facebook точно варто читати заради розумних думок і порад, заснованих на власному досвіді.

Роман Хміль

Співзасновник і директор великої мережі офісних просторів для IT-компаній в Києві Creative Quarter.

У Facebook розповідає про свій бізнес і новини в IT-індустрії.

Петро Чернишов

Колишній директор компанії «Київстар» і Carlsberg Ukraine, засновник математичного табору для дітей та вчителів Kontora Pi. На своїй Facebook-сторінці пише про те, що відбувається у світі, ділиться цікавими статтями з українських і закордонних ЗМІ.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu