Бізнес, Маркетинг, Новини, Соціальні медіа

П’ять способів просування бізнес-контенту в Twitter (з прикладами)

14 Квітня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Для компаній є сенс заводити акаунт в Twitter, тому що користувачі цієї соцмережі готові бачити в ній рекламу товарів і послуг. Але доведеться постаратися, щоб тон бізнес-контенту не надто відрізнявся від звичайних твітів. Поради по просуванню в Twitter дала фахівець з бренд-маркетингу Джессіка Барнебі. Ми в UAspectr вибрали для вас найголовніше.

Що компанія може твітити?

 • свої новини
 • виробничий процес
 • посилання на повідомлення в блозі, на продукти та послуги
 • промокоди та стимули до покупки
 • посилання на Youtube та Patreon

Зробіть вашу сторінку приємною

Люди часто говорять, що в Twitter багато непотрібного шуму. Але все залежить від того, на кого ви підписані і як ви взаємодієте з іншими користувачами. Якщо Twitter змушує вас злитися або відчувати себе невпевнено, значить, ви підписані не на тих людей. Слідкуйте за тими, хто наповнює стрічку правильною для вашого бізнесу енергією.

П'ять способів просування бізнес-контенту в Twitter (з прикладами) - social-media, news, online-marketing, businessП'ять способів просування бізнес-контенту в Twitter (з прикладами) - social-media, news, online-marketing, business

Це працює як поживна речовина і надихає вас. Читайте галузеві новини, підглядайте за конкурентами, насолоджуйтеся спілкуванням з клієнтами.

Тримайте окремий обліковий запис для політичних суперечок, щоб тон вашого бізнес-профілю не суперечив цілям компанії.

Основи використання Twitter для бізнесу

Головні правила

 • Напишіть сильну біографію, яка зрозуміло розповість про вашу діяльність.
 • Привчіть себе складати твіти таким чином, щоб випадковий користувач міг отримати уявлення про вашу компанію з останніх шести повідомлень.
 • Публікуйте контент, який демонструє цінності вашого бізнесу. Ваші слова – це те, як люди бачать вашу компанію в інтернеті.
 • Використовуйте сервіси для запланованої відправки постів, заходьте в Twitter як мінімум раз в день, щоб відповідати підписникам і взаємодіяти з іншими акаунтами. Це соціальна мережа, і вам потрібно спілкуватися з людьми. В іншому випадку, це буде простим марнуванням часу.
 • Якщо Twitter вас дратує, але вам все ж необхідно його вести, найміть SMM-менеджера, щоб він робив це за вас. У перший час перевіряйте його твіти перед публікацією, щоб переконатися, що вони відповідають вашим цілям і цінностям.

Як часто потрібно публікувати контент?

Експерт з соцмереж Луїза Майерс пропонує відправляти приблизно 15 твітів на день.

Який контент буде цікавий?

Щоб сторінка була привабливою, а бізнес виглядав людяно, потрібно:

 • публікувати рекламний контент;
 • публікувати нерекламний контент;
 • відповідати на чужі пости;
 • ретвітити чужий контент.

Але не забувайте, що перш за все вам важливі стратегічні цілі, а точніше – просування. При цьому самореклама багатьом дається важко – завжди здається, що вона буде виглядати спамом. Але контент можна подати так, що навіть при неодноразовій публікації він буде виглядати свіжим. Вам знадобиться лише один безкоштовний інструмент – Canva. Далі наведено п’ять способів просування бізнес-контенту в Twitter з прикладами.

1. Просування за допомогою відгуків

Відгуки є відмінним доказом якості та дозволяють завоювати довіру потенційних покупців. Використовуйте Canva, щоб перетворити відгук в гарне зображення. А також ви можете використовувати текстову область Twitter, щоб додати посилання на ваш продукт або сайт.

П'ять способів просування бізнес-контенту в Twitter (з прикладами) - social-media, news, online-marketing, business

2. Просування за допомогою сторінки продажів

Це альтернативний спосіб представити відгуки. Візьміть скріншот сторінки вашого продукту в інтернет-магазині або фотографію людини, яка користується вашим сервісом, і додайте його у твіт з декількома відгуками.

П'ять способів просування бізнес-контенту в Twitter (з прикладами) - social-media, news, online-marketing, business

3. Просування за допомогою уривка

Це підходить для книг і статей. Зробіть скріншот сильної частини тексту або скористайтеся Canva, щоб створити гарне зображення з ним. В текстову область твіту можна додати відгуки читачів або короткий зміст статті.

П'ять способів просування бізнес-контенту в Twitter (з прикладами) - social-media, news, online-marketing, business

4. Просування за допомогою ретвітів

Слідкуйте за тим, що про вас пишуть. Коли вашу компанію відзначають у твіті, це відображається в повідомленнях. Ретвіт похвали займе всього кілька секунд, але підписники побачать, наскільки ви чудові.

Противники цього способу просування кажуть, що він виглядає як самолюбування. Це не так – ви просто ділитеся відгуками. Але ви також можете вибрати «ретвіт з коментарем» і додати подяку за похвалу.

П'ять способів просування бізнес-контенту в Twitter (з прикладами) - social-media, news, online-marketing, business

5. Просування за допомогою прямого посилання

Коли ви вставляєте посилання у твіт, в ньому автоматично з’являється зображення для попереднього перегляду. Зазвичай виникає спокуса обмежитися цим, але витратьте кілька хвилин, щоб додати коментар.

Коли ви пояснюєте людям, що вони отримають при натисканні, ви показуєте, що поважаєте їх час.

П'ять способів просування бізнес-контенту в Twitter (з прикладами) - social-media, news, online-marketing, business

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu