Новини, Продуктивність

4 подкасти, які допоможуть позбутися від почуття тривоги

13 Квітня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Клінічний психолог Рамані Дурвасула вважає, що страх заразитися коронавірусом шкодить нашому ментальному здоров’ю. Невизначеність, за її словами, – головна причина тривоги. Щоб її позбутися вона радить звернутися до психолога, а ще послухати подкасти про психічне здоров’я. Business Insider зробив добірку аудіосеріалів з найвищим рейтингом, які навчать справлятися з внутрішньої панікою.

The Calmer You Podcast

Провідний подкаст Хлої Бротрідж, гіпнотерапевт і експерт по тривожності, допомагає людям позбутися від негативного мислення і пережити горе. В останньому епізоді свого подкасту вона розповідає, як залишатися продуктивним і справлятися зі стресом, працюючи з дому під час пандемії. Героїня її випуску, лікар національної служби охорони здоров’я в Лондоні, радить читати менше новин, більше спілкуватися з людьми та говорити їм про свої почуття.

A Mindful Moment

Тереза Маккі, отримала ступінь магістра з психології, у своєму подкасті вчить розслаблятися, при цьому залишаючись уважним. У неї є випуски, які присвячені роботі з дому, пандемії та паніці, яку вона викликає. «Паніка через коронавірус збільшує ваші шанси захворіти», – каже Маккі в одному з випусків.

Your Anxiety Toolkit

Кімберлі Куінлан, терапевт з питань сім’ї та шлюбу, пояснює, як те, що відбувається між партнерами впливає на психічне здоров’я. В одному з останніх випусків вона розповідає, як тривожність впливає на відносини та секс. Разом з сексологом Лорен Фогель Мерсі вона розбирається, як зосередитися на тому, що відбувається, коли відчуваєш сильне занепокоєння, і чи впливає почуття тривоги на оргазм.

The Anxiety Coaches Podcast

Провідний подкаст Джина Райан, коучинг по тривожності, бореться з панічними атаками та агорафобією (боязнь відкритого простору) понад 20 років. У своїх випусках вона розповідає, як впоратися з ПТСР, придушити почуття тривожності та стати більш вдячним. В останньому епізоді вона говорить про страх заразитися коронавірусом і способах його позбутися.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu