Бізнес, Новини, Технології

Weblium та Portmone запускають програму допомоги для українського бізнесу

17 Квітня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Тепер бізнесу стало легше перейти в онлайн-формат.

Програма від Weblium та Portmone

Через спалах вірусу COVID-19 та стан карантину, багато компаній змушені зупинити свою діяльність та переходити в онлайн.

Weblium та Portmone запускають програму допомоги для українського бізнесу - tech, news, businessWeblium та Portmone запускають програму допомоги для українського бізнесу - tech, news, business

Саме тому Weblium спільно з Portmone запускають програму допомоги для українського бізнесу з переходом в онлайн-режим.

Кожна організація, що бажає створити сайт, може заповнити форму на сайті Weblium та отримати безкоштовний доступ до PRO-акаунту на пів року. Також можна скористатись Portmone та отримати знижку комісії у 2% на 3 місяці.

Свій сайт дозволить невеликим компаніям швидко та безкоштовно перевести свій бізнес в інтернет, а налаштована система оплати надасть можливість продовжувати своє підприємництво.

Для того щоб скористуватись послугами необхідно:

  • Перейти на сторінку Weblium.
  • Залишити свою заявку на промокод.
  • Використати свій промокод на безкоштовне користування PRO-акаунту.

PRO-версія дозволяє створити сайт та використовувати один з 210 готових шаблонів. Також можна зробити свій домен, під’єднати Google аналітику, налаштувати чат та багато іншого. Всі сайти відразу адаптовані під мобільні пристрої та мають SSL захист.

Про компанії

Weblium — український AI конструктор сайтів, який активно розвивається з 2018 року і був визнаний продуктом тижня за версією Product Hunt. Наразі конструктором користуються понад 100 000 користувачів по всьому світу.

Portmone — система онлайн платежів, що допомагає розвиватися бізнесу з 2002 року, перша компанія в Україні, яка пройшла міжнародний аудит безпеки по стандарту PCI DSS і отримала відповідний сертифікат від компанії SRC.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu