Новини, Стартапи

Visa і Bolt об’єдналися для допомоги медикам

02 Квітня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Платформа для виклику автомобілів Bolt і компанія Visa запускають спільну акцію. Вона покликана підтримати ініціативу з транспортування медичних працівників. З кожної поїздки, оплаченої картою Visa, компанія направить 50 гривень для безкоштовного транспортування медиків.

Віра Платонова, старший віце-президент і генеральний директор Visa в країнах СНД і Південно-Східної Європи:

«Медичні працівники зараз перебувають на варті здоров’я країни як ніколи раніше. Ми дякуємо своєму партнеру Bolt за чудову ініціативу та раді її підтримати».

«У рамках цього проєкту десятки тисяч медичних фахівців уже отримали промокоди. Це починання вимагає ресурсів і людських зусиль. Тому ми вдячні кожному, хто приєднався до активності», ― коментує Тарас Потічний, регіональний менеджер Bolt в Україні.

Після оголошення карантину компанія Bolt анонсувала соціальну акцію з безкоштовного перевезення медиків.

Наразі компанія вже транспортує інфекціоністів, пульмонологів, вірусологів, анестезіологів, бактеріологів й інших фахівців клінік Києва та Львова. Крім того, компанія Bolt надає безкоштовні поїздки всім медичним працівникам НДСЛ «Охматдит», а також медикам лікарні швидкої медичної допомоги й обласної інфекційної лікарні у Львові.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu