Бізнес, Історії, Новини

Як побудувати косметичну компанію на мільйон: досвід двох братів із Сіднея

22 Квітня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Ентоні Наппа було 19 років, коли у нього з’явилося хобі – продавати продукти на eBay. Зараз йому належить $25-мільйонна імперія.

У 19 років Наппа був бідним студентом і постійно шукав способи додаткового заробітку. Він вивчав торгівлю і підробляв робочим, офіціантом і помічником на складі.

Як побудувати косметичну компанію на мільйон: досвід двох братів із Сіднея - news, story, businessЯк побудувати косметичну компанію на мільйон: досвід двох братів із Сіднея - news, story, business

На другому курсі несподіваний поворот долі надихнув його відкрити «сторонній бізнес», який в підсумку змінив його життя. Річ у тому, що людина, на яку працював Наппа, виїхала з країни, і його підробіток закінчився.

Батьки Ентоні Наппа – Еліо і Ванесса – володіли мережею сіднейських перукарень OZ Hair. Юний Ентоні ніколи не цікавився бізнесом батьків, але в лютому 2012 вирішив відкрити на eBay магазин косметики та засобів для догляду за волоссям.

За його словами, все почалося «скоріше як хобі». На відкриття магазину Наппа витратив $ 10 тисяч своїх заощаджень. Товари він зберігав на складі батька в передмісті Сіднея.

Батьки не допомагали підлітку грошима або бізнес-порадами, але той зміг скористатися їхніми зв’язками з великими постачальниками косметичних продуктів для своєї компанії.

У перший рік обсяг продажів магазину склав $ 174 тисячі, але приніс тільки $ 18 тисяч прибутку.

Молодшому братові Ентоні, Гаю, тоді було 15 років. На канікулах він допомагав з пакуванням товарів.

Як побудувати косметичну компанію на мільйон: досвід двох братів із Сіднея - news, story, business

Незабаром бізнес почав набирати обертів, і Наппа вирішив відкрити повноцінний інтернет-магазин. Зараз його фірма Oz Hair & Beauty продає косметику і засоби для догляду за волоссям преміум-класу.

Магазин став настільки популярний, що Наппа довелося приділяти менше часу навчанню в університеті, щоб впоратися з обсягом замовлень. В якийсь момент за це його мало не відрахували.

На третій рік Наппа повністю орендував склад батька. Сам Наппа працював по 10 годин на день, сім днів на тиждень і займався всіма аспектами бізнесу – від пошуку продуктів до виконання замовлень. Він навіть особисто відповідав на всі листи клієнтів.

У 2017 році Гай Наппа вирішив приєднатися до бізнесу старшого брата. Тепер брати разом управляють компанією.

Через сім років після відкриття бізнесу у Наппа є 25 співробітників, і щомісячний обсяг продажів його компанії складає більше $ 2 млн. У 2020 році фірма може заробити $ 25 млн.

 

Переглянути цей допис в Instagram

 

and where off! #salonsessions #openingday #compadre

Допис, поширений Nappa (@anappa93)

Зараз Наппа 26 років, і він не вірить, що зміг відкрити таку успішну компанію в такому юному віці. «Я хотів продавати що-небудь на eBay для додаткового заробітку, – каже він. – І спочатку я отримував не так багато. Я завжди мріяв про те, щоб відкрити успішний бізнес, але не думав, що він може стати таким великим. Я дуже вдячний своєму братові – мені здається, що він сильно допоміг зростанню компанії».

За словами Наппа, саме те, що Oz Hair & Beauty – це маленький сімейний бізнес, виділяє його на тлі конкурентів. Компанія залишається «гнучкою» і «намагається тримати руку на пульсі».

«Чим більше корабель, тим складніше ним управляти. – пояснив Наппа. – Коли у вас маленький бізнес, де все контролюється, простіше приймати швидкі рішення і стрімко рухатися вперед».

При цьому Наппа визнає, що в ранні роки допускав безліч помилок. Наприклад, одного разу сайт магазину не працював цілих два тижні, що принесло компанії істотні збитки.

«Іноді ми закуповували занадто багато всього і перевищували розмір кредиту, – згадує Наппа. – Приходили рахунки, а ми не могли їх погасити. Але я вибудував добрі стосунки з постачальниками й вони мені довіряли навіть в таких ситуаціях. Тоді було багато стресу, і тепер я обережний навіть в кращі часи. Я назавжди запам’ятав, що потрібно інвестувати в людей і вкладати кошти в деякі речі ще до того, як вони вам знадобляться».

За словами Наппа, домогтися успіху в молодому віці було «палицею з двома кінцями».

«Один з мінусів в тому, що ти постійно думаєш про роботу, – сказав він. – У перші три роки я працював без свят. Тепер же я можу подорожувати, коли і куди захочу, але все одно не можу позбутися від робочих думок. І я завжди беру з собою ноутбук ».

У 2020 році сімейство Наппа планує об’єднати перукарський бізнес з Oz Hair & Beauty.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu