Інвестиції, Новини, Стартапи

Лише 44 компанії з Кремнієвої долини змогли залучити інвестиції в березні. У січні їх було в три рази більше

22 Квітня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Інвестори з Кремнієвої долини стали менш щедрими на тлі пандемії коронавірусу, пише Business Insider. Зростання вартості технологічних стартапів знижується, а фонди почали менше вкладати.

Юридична компанія Fenwick & West LLP опублікувала доповідь, в якій говориться, що венчурні інвестори стають більш обережними через економічний спад. Минулого року, коли стартап з Кремнієвої долини залучав кошти, кожен раунд фінансування збільшував його вартість в середньому на 63%.

У січні 2020 року, до пандемії, середня оцінка стартапів збільшилася на 117%, що більш ніж удвічі перевищує оцінку торішніх показників. Однак проєкти, які залучили кошти в березні, показали зростання в середньому лише на 46%.

Готовність стартапів до зниження своєї ринкової вартості може показувати їх бажання мати гроші під час підвищеної економічної невизначеності, вважають автори доповіді. Багато компаній прагнуть залучити кошти, щоб хоч якось окреслити свої перспективи навіть якщо їх капіталізація буде неідеальною.

«Компанії люблять накопичувати так само, як люди сьогодні люблять запасатися туалетним папером. Їм легше від почуття, він лежить на горищі», – говорить один з авторів доповіді. При цьому в документі наголошується, що стартапери намагаються залучити якомога більше грошей зараз, тому що бояться, що в майбутньому ринок інвестицій впаде.

Кількість компаній в Кремнієвій долині, які зуміли закрити раунди в березні, також зменшилася. У січні їх було 126, в лютому – 60, а в березні – лише 44. Найбільше коштів вдалося залучити компаніям, що давно присутні на ринку та володіють певною репутацією. Відповідно, кількість раундів серії А скоротилося.

Також раніше ми в UAspectr повідомляли, що опитування представників венчурних фондів показало, що вони продовжують розглядати проєкти для інвестицій, попри кризу.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu