Новини, Продуктивність, Технології

6 додатків для медитації, які допоможуть залишатися спокійним у нинішній непростий час

24 Квітня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Ми зібрали для вас 6 додатків для медитації, які допоможуть залишатися спокійним у нинішній непростий час. 

BetterMe

Доведено, що медитація позитивно впливає на організм: регулює емоції, знижує тиск, уповільнює старіння, підвищує імунітет. Під час медитації людина зосереджує свою увагу та усуває потік безладних думок, що можуть переповнювати розум. Водночас у неї знижується кров’яний тиск і поліпшується самопочуття.

Тому на час карантину українська продуктова компанія BetterMe відкриває безкоштовний доступ до застосунку BetterMe Meditation на території України. У ньому доступні сесії медитації за методиками світових практиків, заспокійлива музика та казки на ніч. Програми занять допомагають зменшити рівень стресу, поліпшити сон та концентрацію уваги.

BetterMe — екосистема, що об’єднує 10 застосунків для фітнесу та турботи про здоров’я. У жовтні 2019 року два з них стали найпопулярнішими застосунками в категорії «Здоров’я та фітнес» в американському AppStore. У березні 2020 року компанія увійшла в список провідних мобільних розробників EMEA-регіону за версією аналітичної компанії App Annie.

Calm

Ця програма пропонує 16 медитаційних і дихальних вправ безкоштовно, включаючи 7-денну програму новачка. (Вона включає заспокійливі звуки природи, такі як дощ і гірське озеро, які допомагають розслабитися в галасливих місцях, наприклад, в літаку.) Є також безкоштовні 21-денні програми, які фокусуються на управлінні стресом і заспокоєнні тривоги. Вони також мають різну тривалість, від 3 до 30 хвилин.

Деякі з більш поглиблених програм доступні тільки по підписці ($ 60 в рік), але охоплюють такі корисні теми, як перехід до здорового сну, припинення звички заїдати стрес, поліпшення відносин з самим собою та багато іншого.

Headspace

Headspace стало одним з найпопулярніших додатків з моменту його запуску у 2012 році. Вчить медитацій засновник Енді Паддікомб, колишній буддійський чернець. Крім простих інструкцій медитації, вчать простим дихальним вправам.

Додаток пропонує хвилинні медитації, коли вам потрібно швидко зарядитися енергією, і медитації, сфокусовані на конкретних питаннях, таких як тривога, стрес і зосередженість.

Headspace ідеально підходить для початківців і тих, хто потребує допомоги в організації рутини. До складніших медитацій зможете перейти через деякий час.

Buddhify

Підхід полягає в тому, щоб підібрати медитації, відповідно до ваших потреб в цей момент. Buddhify був орієнтований на 14 різні види діяльності, від прогулянок до вирішення складних проблем. Тому, незалежно від вашого емоційного стану, тут знайдуться вправи для медитації, щоб допомогти вам пройти через це. Buddhify краще підходить для тих, хто вже трохи знайомий з усвідомленістю і не потребує допомоги з мотивацією.

Stop, Breathe and Think

Ця програма для тих, кому потрібно більше структури та мотивації для медитації. Вона також пояснює, як усвідомленість працює з наукової точки зору і спонукає вас думати, як застосувати те, чому ви вчитеся в медитації в інших аспектах вашого життя.

Сторінка прогресу відстежує, скільки днів ви медитували та записує ваш емоційний стан до і після кожного сеансу. Бонус: ви заробляєте наклейки в міру просування, що є забавним способом залишатися мотивованим. Це, ймовірно, не підійде для тих, хто любить прості програми.

Aura

Aura фокусується на коротких спалахах медитації (програми тривають три, сім або десять хвилин), які ідеально підходять для людей в русі. Секція підписки має більше ніж 1000 вправ для медитації та уважності. Aura також хороша для людей, які цікавляться аналітикою. Після кожного сеансу додаток ставить короткі питання про ваш поточний настрій, щоб побудувати графік, який відстежує ваш настрій день у день. Aura також посилає нагадування про медитації протягом дня.

Безкоштовна медитація в Aura трохи обмежена (і коротка – всього три хвилини), тому, можливо, доведеться інвестувати в підписку, щоб дійсно використовувати те, що вона може запропонувати. Один рік – $ 30, а довічна підписка – $ 60.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu