Бізнес, Новини, Поради

4 поради з перезавантаження вашого бізнесу в період пандемії від Марка Кубана

24 Квітня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Підприємець і мільярдер Марк Кубан поділився думкою про те, як власники малого бізнесу можуть не тільки пережити пандемію, а й підготувати компанії до майбутнього зростання. Ми в UAspectr ділимося чотирма порадами, які Кьюбан дав під час інтерв’ю.

Розберіться зі списком справ, які відкладали

Витратьте карантин на те, щоб виконати справи, до яких не доходили руки. Може, це оновлення сайту або реструктуризація ланцюга постачання. Крім того, подумайте, як ви можете збільшити свою присутність в інтернеті. Розробіть стратегію створення нового контенту для клієнтів і займіться соцмережами компанії.

4 поради з перезавантаження вашого бізнесу в період пандемії від Марка Кубана - porady, news, business4 поради з перезавантаження вашого бізнесу в період пандемії від Марка Кубана - porady, news, business

Не нехтуйте рекламою і маркетингом

Багато компаній зараз урізують бюджети на рекламу, але Кьюбан вважає це помилкою. Однак це дає вам більше простору для просування бізнесу і зв’язку з аудиторією. Мільярдер упевнений, що компанії, які продовжать рекламувати свій продукт, будуть в більш виграшному положенні після пандемії.

Бренд-директор Pizza Hut Беверлі Д’Круз радить бізнесу не економити на рекламі, оскільки в період карантину люди споживають як ніколи багато медіаконтенту. На її думку, бренди повинні підкреслити за допомогою маркетингу те, як вони можуть допомогти людям пережити пандемію.

Залишайтеся на зв’язку

Попри віддалену роботу, зараз не час ховатися за екраном комп’ютера. Кьюбан радить знаходити способи підтримувати зв’язок зі споживачами та діловими партнерами. Дізнайтеся, як їх здоров’я, сім’ї, чим вони займаються на карантині.

«Коли ви перебуваєте в таких обставинах, навіть в ділових відносинах просто сказати привіт – це важливо», – каже Кьюбан.

Люди будуть пам’ятати про це, коли прийде час знову зайнятися бізнесом.

Не піддавайтеся більшості

Не намагайтеся наслідувати таких гігантів, як Amazon і Walmart, попереджає підприємець. Натомість зосередьтеся на нових способах ведення бізнесу. Подумайте, що ви можете запропонувати клієнтам, чого не можуть великі компанії. Кьюбан назвав чотири галузі, за якими, на його думку, майбутнє.

  • «Зелене» будівництво (healthy buildings). Зробіть робоче середовище не лише енергоефективним, але і здоровим.
  • Робототехніка. Після пандемії робототехніка буде грати ще більш важливу роль в бізнесі, особливо в конвеєрному виробництві.
  • Точна медицина (precision medicine). Кьюбану цікаво, як лікарі будуть адаптувати лікування до генетичних особливостей пацієнтів. Як показав COVID-19, одна і та ж хвороба впливає на всіх по-різному.
  • Штучний інтелект. Мільярдер радить всім CEO, навіть невеликих компаній, вивчити, як ШІ можна інтегрувати в їх бізнес.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu