Країна, Новини

На порталі «Дія» запустили онлайн-сервіс допомоги по безробіттю

28 Квітня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

На порталі держпослуг «Дія» з’явився новий сервіс – отримання статусу безробітного та оформлення допомоги по безробіттю онлайн. Скористатися ним можна за посиланням.

За словами міністра цифрової трансформації Михайла Федорова, послуга особливо актуальна в період карантину: 12, березня 2020 року в країні було зареєстровано 361 000 безробітних, а вже 21 квітня їх кількість збільшилася до 411 000. Кількість осіб, які отримують допомогу по безробіттю, також зросла з 310 000 до 345 500.

Чим корисний сервіс

В умовах карантину можна комплексно отримати дві послуги:

  • надання (поновлення) статусу безробітного,
  • призначення (поновлення) допомоги по безробіттю.

На порталі «Дія» запустили онлайн-сервіс допомоги по безробіттю - news, country

Замість особистого відвідування центру зайнятості заяву можна подати онлайн за 10 хвилин. Після цього з користувачем зв’яжеться менеджер центру зайнятості, щоб допомогти в пошуку роботи.

Як скористатися

Для отримання послуги необхідно лише 3 кроки:

  • авторизуватися в кабінеті користувача на порталі за допомогою ЕЦП, КЕП, Bank ID або Mobile ID;
  • заповнити онлайн-анкету, питання якої визначатимуть перелік документів (паспорт, документи про освіту, трудова книжка і т.д.);
  • отримати підтвердження на електронну пошту або на телефон про надання статусу безробітного та виплати допомоги по безробіттю/або повідомлення про необхідність доопрацювання/або аргументовану відмову.

На період карантину статус і призначення допомоги по безробіттю присвоюється в перший же день після подання такої заяви. Після завершення карантину буде змінено час розгляду заяви, а також з’явиться функціонал для прямої комунікації менеджера Служби зайнятості та користувача з пошуку роботи.

Також на порталі “Дія” тепер можна відкрити, закрити або змінити дані про ФОП онлайн.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu