Країна, Новини, Партнерська новина

Спільна ініціатива Bolt і Офісу Президента України: під час карантину вчителів будуть перевозити безкоштовно

28 Квітня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

28 квітня провідна європейська транспортна платформа Bolt у співпраці з Офісом Президента України запускає нову ініціативу.

Водії Bolt будуть безкоштовно возити вчителів до локації, де вони проводять заняття зі школярами у рамках проєкту «Всеукраїнська школа онлайн».

«Компанія Bolt ― приклад відповідального бізнесу, який бере участь у соціально значущих ініціативах, таких як перевезення медиків, організація дезінфекції автомобілів і створення окремої категорії ізольованих авто в умовах карантину. Офіс Президента України висловлює подяку компанії Bolt, яка запропонувала свою допомогу і в транспортуванні вчителів, за небайдужість та активну громадську позицію», ― прокоментував заступник керівника Офісу Президента України Юрій Костюк.

Це ще одна ініціатива, яку організувала компанія Bolt у зв’язку з карантином і обмеженим рухом громадського транспорту. Першим проєктом стало безкоштовне перевезення медичних працівників. З метою допомоги медикам платформа Bolt здійснила вже близько 70 тисяч поїздок на суму 13 млн гривень.

«Ми намагаємося тримати руку на пульсі та відповідати потребам суспільства. Разом із медичними працівниками труднощі з поїздками на роботу та додому відчувають також і вчителі. Саме тому вони особливо потребують нашої підтримки під час карантину, коли всіх дітей було переведено на дистанційне навчання», ― заявив регіональний менеджер Bolt Тарас Потічний.

Інформація про компанію Bolt

Bolt ― це відома європейська платформа для замовлення поїздок. Головна її мета ― зробити пересування містом легким, швидким і надійним. Компанію Bolt заснував Маркус Вілліг у 2013 році. Відтоді вона є найбільш швидкозростаючою платформою для організації поїздок в Європі й Африці. Серед її інвесторів ― Daimler, Didi Chuxing, Korelya Capital, а також співзасновник TransferWise Таавет Хінрікус. Зараз у Bolt налічується понад 30 млн клієнтів у понад 35 країнах світу.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu