Новини, Партнерська новина

ТОП-10 фінансових сайтів Києва за березень

28 Квітня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

За результатами даних платформи контент-маркетингу PRNEWS.IO і SimilarWeb за березень 2020 року, оприлюднено рейтинг популярних фінансових сайтів Київщини.

Для того, щоб ознайомитися з новинами фінансового ринку, українці найчастіше звертаються до сайту Мінфін. Протягом березня поточного року minfin.com.ua набрав майже 19 млн переглядів.

До трійки лідерів увійшли liga.net – 13,6 млн та finance.ua – 7,7 млн візитів відповідно. За ними йдуть kurs.com.ua, buhgalter911.com, prostobank.ua, buhgalter.com.ua, enovosty.com і dengi.ua. Замикає рейтинг фінансових ЗМІ PRNEWS.IO сайт dengi.informator.ua.

“Саме у період карантину українці особливо уважно спостерігають за курсом валют, банківськими новинами, ситуацією з депозитами, кредитами, цінами на газ для населення тощо. Завдяки режиму самоізоляції, відвідуваність деяких популярних онлайн ЗМІ стрімко збільшилась. Наприклад, за нашими даними, кількість візитів на Мінфін в березні виросла на 8 млн, якщо порівнювати з активністю у грудні минулого року”, – прокоментував засновник PRNEWS.IO Олександр Сторожук.

ТОП-10 фінансових сайтів Києва за березень - partners, news

Фінансовий портал «Мінфін» оперативно показує курси валют, банківську інформацію, кредитні та депозитні ставки, котирування акцій і інше, що потрібне представникам українських ділових кіл.

«ЛігаБізнесІнформ» — одне з найбільших інформаційних агентств. Надає аналітичну, довідкову, моніторингову інформацію широкого спектра. Його робота спрямована на людей, які працюють у сфері бізнесу і державної влади. Агентство входить до групи компаній ЛІГА.

FINANCE.UA знайомить читачів з останніми новинами зі світу фінансів. Це найбільший інформаційно-аналітичний портал, один з найуспішніших в Україні інтернет-проєктів. Також на сайті публікуються аналітичні статті, доступний конвертер валют та інші корисні інструменти для всіх, хто цікавиться фінансовою сферою.

Курс — інформаційний портал як для приватних підприємців, так і для величезних холдингів. На цей час це найточніше та найоперативніше джерело курсів валют на ринку. Також інформують про всі зміни міжбанку, готівкового або міжнародного ринку валют.

Бухгалтер 911 — інформаційний портал, який оперативно розповідає про події у сфері бухгалтерського та податкового обліку. Останні зміни в законодавстві, довідкова та нормативна інформація.

Prostobank.ua — путівник у світі особистих фінансів. Головною «фішкою» сайту є актуальні рейтинги банківських послуг, КАСКО та інвестиційних фондів, що дозволяє читачам порівнювати різні фінансові пропозиції та приймати правильні рішення.

Бухгалтер.com.ua — сайт для бухгалтерів бюджетних установ. Новини та аналітичні матеріали, рішення і зміни в законах, бланки та довідкова інформація.

Газета «Економічні новини» надає читачам оперативну інформацію про економічні, політичні та фінансові тенденції, події в спорті, культурі та суспільстві. Аудиторія: керівники, менеджери та інші люди, зацікавлені в якісній інформації.

«Гроші» — єдине в Україні видання для споживачів і приватних інвесторів, що містить ретельно відібрану інформацію про фінанси, нерухомість, сферу послуг та особистий розвиток. На сторінках журналу можна дізнатися про новинки літератури та корисні інтернет-ресурси.

Інформатор. Гроші — пише про те, що знає. А знає все про гроші. Хто, як і на що витрачає бюджетні кошти. Інвестиції та новини бізнесу. Конфлікти та скандали. Корисні поради про те, як отримати допомогу від держави та благодійників, а також, як примножити свої кошти.

* У дослідженні, яке базується на даних SimilarWeb, брали участь майданчики відповідної тематики з каталогу PRNEWS.IO.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu