Інвестиції, Новини, Стартапи

Венчурні інвестори: через кризу стартапам потрібно бути готовими до «грабіжницьких умов» фінансування

28 Квітня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Баланс сил у венчурному середовищі змінився. Якщо раніше інвестори боролися за участь в раундах фінансування перспективних стартапів, то через кризу тепер буде все навпаки, пише Business Insider.

Стартапери повинні підготуватися до створення «ідеальних» презентацій, які чітко пояснюють їх фінансові плани та демонструють, як раунд фінансування розширить їх злітно-посадкову смугу на наступні півтора-два роки, вважають венчурні інвестори.

Business Insider провів опитування серед представників венчурних фондів. Журналісти з’ясували, що економічна нестабільність дала інвесторам «важелі впливу на засновників». Засновники стартапів повинні «бути готові до деяких грабіжницьких умов», заявив один з опитаних представників фондів.

Венчурні інвестори все ще готові підтримувати компанії на ранніх стадіях, щоправда, виставляючи більш жорсткі умови. Наприклад, фонди не хочуть ризикувати своїми грошима, а тому можуть наполягати на отриманні великої частки у власності стартапу. «Гроші є, але отримати їх важче», – додав один з респондентів.

Загальна невизначеність, вимушені звільнення і падіння вартості акцій компаній спонукають засновників стартапів залучати все нові та нові кошти. Однак четверо з вісімнадцяти опитаних інвесторів порадили підприємцям утриматися від отримання будь-якого фінансування, якщо в цьому немає гострої потреби.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu