Гаджети, Новини, Технології

Apple додала в нову версію iOS можливість розблокування телефону в масці

04 Травня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Компанія Apple додала кілька функцій в нову бета-версію iOS 13.5, щоб полегшити життя користувачів в період пандемії. Нововведення стосуються боротьби з коронавірусом, носіння захисних масок і віддаленої роботи.

За останні два місяці світ сильно змінився з усіх боків: від того, як ми працюємо, до того, як ми вчимо наших дітей. Порятунком стали технології, завдяки яким люди не втрачають зв’язок зі світом та один з одним, залишаючись у безпеці.

Проте не всі технології були готові до світу на карантині, де комунікації стали повністю віртуальними. Користувачі скаржаться, що їх пристрої не завжди справляються з таким режимом, через що виникають різні незручності.

Наприклад, розблокувати iPhone за допомогою Face ID практично неможливо, коли ви в масці. Apple відреагувала і додала спеціальні функції в iOS.

Відстеження контактів

Перша серйозна зміна пов’язана зі спільними зусиллями Google та Apple створити технології відстеження контактів для боротьби з коронавірусом. В середині травня компанії випустять інтерфейси додатків (API) для забезпечення сумісності між пристроями Android та iOS при використанні додатків, створених службами охорони здоров’я.

Органи охорони здоров’я назвали відстеження контактів одним з найефективніших способів стримування пандемії, тому що COVID-19 може передаватися від заражених людей до тих, хто знаходиться поруч з ними. Крім того, Apple додала місця тестування на коронавірус в Apple Maps.

Face ID

Коли ви носите маску, iPhone не може визначити ваше обличчя і просить ввести код доступу. Це може зайняти кілька секунд. Однак в останній бета-версії iOS екран блокування негайно показує клавіатуру для введення пароля.

Ця функція говорить про те, що маски можуть стати невід’ємною частиною нашого життя в найближчому майбутньому. Зміни у світі моментально впливають на взаємодію людей з їх пристроями.

FaceTime

FaceTime стане зручніше для групових відеоконференцій. Тепер під час дзвінка в додатку буде добре видно всіх учасників. Інтерфейс FaceTime стане схожий на Zoom і Google Meet. Щоб краще бачити співрозмовника, досить буде натиснути на його зображення. Це необов’язкова функція, її потрібно включити в налаштуваннях.

Всі ці функції доступні в бета-версії, тобто їх можуть змінити або видалити до остаточного випуску.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu