Бізнес, Інвестиції, Новини

Intel планує купити ізраїльський стартап Moovit за $1 млрд

05 Травня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Intel веде переговори про покупку ізраїльського стартапу Moovit, який використовує ШІ та аналітику великих даних, щоб відстежувати роботу громадського транспорту і планувати маршрути в реальному часі. Сума операції складе близько $1 млрд, пише TechCrunch.

Стартап Moovit, в який Intel інвестував вже $ 50 млн, стане частиною ізраїльського автомобільного хаба компанії та буде пов’язаний з Mobileye, розробником технологій для безпілотних автомобілів. У березні 2017 року Intel оголосила про покупку Mobileye за $ 15 млрд.

Intel планує купити ізраїльський стартап Moovit за $1 млрд - news, investytsiyi, businessIntel планує купити ізраїльський стартап Moovit за $1 млрд - news, investytsiyi, business

Крім Intel в число інвесторів Moovit входять BMW, Sound Ventures, Sequoia Israel, LVMH і фонд Vaizra.

Додатком Moovit користуються 800 млн пасажирів в 102 країнах світу. Він був запущений Ерезом в лютому 2012 року разом з Роєм Біком і Яроном Евроном. З моменту заснування у 2011 році, компанія залучила капітал в розмірі $ 140 млн, а під час останнього раунду у 2018 році її оцінювали в $ 550 млн.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu