HR, Новини

LinkedIn розповів, які фахівці стали активніше шукати роботу під час пандемії, а які – ні

07 Травня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Соціальна мережа для нетворкінгу LinkedIn з’ясувала, фахівці з яких галузей в період пандемії стали активніше шукати роботу, а які – поставили цей процес на паузу. За даними сервісу, на ринку праці зменшилася загальна кількість вакансій.

Які фахівці стали активніше шукати роботу під час COVID-19

Згідно з дослідженням LinkedIn, працівники зі сфери громадської безпеки почали переглядати на 28% вакансій більше, ніж рік тому, зі сфери освіти – на 23%, з індустрії відпочинку і туризму – на 19%, зі спортивної галузі – на 5%. Аналіз заснований на вибірці з 50 млн фахівців по всьому світу і всіх переглянутих ними вакансій.

Для компаній, які шукають працівників, хорошою ідеєю може бути налагодження контактів з працівниками з цих галузей, зазначає LinkedIn. Навіть якщо ваша компанія не потребує конкретно їх, соціальна мережа радить урізноманітнити команду новими людьми, а не тільки тими, хто має досвід роботи у вашій галузі.

LinkedIn підкреслює, що ті, хто почав зараз шукати роботу, не обмежуються вакансіями тільки у своїй професійній області. Наприклад, фахівці сфери державної безпеки шукають роботу, яка була б віддаленою, оскільки вони втратили можливість працювати в громадських багатолюдних місцях, як раніше.

Закриття шкіл залишило без роботи фахівців зі сфери освіти. Мова не стільки про вчителів, скільки про адміністрацію та персонал, що їх обслуговував. Фахівці з індустрії відпочинку і туризму шукають роботу поза своєю галуззю – тільки 6% вакансій, які вони переглядають, відносяться до їх професії.

Які фахівці сповільнили пошук роботи під час COVID-19

Зниження активності в пошуку роботи на 17% показали фахівці з галузей мережевого обладнання та фінансів, на 12% – з логістики та транспорту, на 11% – з державного управління, на 10% – з енергетики та гірничодобувної промисловості.

Ці працівники, як пояснює LinkedIn, виявилися більше інших підготовлені до пандемії. Їх галузі не так схильні до серйозних потрясінь у порівнянні з іншими сферами. Крім того, багато хто з цих галузей відіграє важливу роль у підтримці зв’язків між людьми в період соціального дистанціювання, наприклад, IT і транспорт.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu