Криптовалюти, Новини

Халвінг біткоїна. До кінця року йому прогнозують зростання до $50 000

07 Травня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Хайп навколо біткоїна істотно зменшився, проте зараз інтерес до цієї криптовалюти повертається. Причиною є майбутній халвінг, який відбудеться менш ніж через тиждень. Експерти прогнозують, що за цим піде різке зростання курсу – біткоїн може вирости до $50 000 за монету вже до кінця 2020 року.

Що таке халвінг

Халвінг – це зниження винагороди за майнінг у два рази. У мережі біткоїн він відбувається раз в 4 роки. Два попередніх халвінги відбулися у 2012 і 2016 роках. Майбутній халвінг прогнозують на 12 травня. В цей день буде здобутий 630 000-й блок мережі біткоїн, після чого винагороду за майнінг буде зменшено з 12,5 BTC за блок до 6,25 BTC.

В результаті на ринку виникне штучний дефіцит біткоїна, який скоріше за все спричинить зростання курсу. Так, після першого халвінга біткоїн подорожчав приблизно з $10 до $1000. В результаті другого халвінга курс виріс до $20 000 за коїн.

Халвінг біткоїна. До кінця року йому прогнозують зростання до $50 000 - news, kryptovalyuta

Наскільки подорожчає біткоїн

Думки експертів розійшлися. На думку співзасновника та керуючого директора криптоплатформи Nexo Ентоні Тренчева, до кінця 2020 року вартість біткоїна може вирости до $50 000 – тобто на 470% в порівнянні з нинішнім рівнем.

Венчурний капіталіст Тім Дрейпер вважає, що ціна біткоїна може досягти $ 250 000 до 2022 року або до кінця першого кварталу 2023.

Тим часом, напередодні халвінга криптовалюта вже істотно піднялася в вартості. З грудня 2019 року, після обвалу до $3000 за коїн, вона подорожчала до $9000 і тримається біля цієї позначки.

Халвінг біткоїна. До кінця року йому прогнозують зростання до $50 000 - news, kryptovalyuta

Коли чекати піку

Варто розуміти, що якщо подорожчання виникне, то не відразу. Більш того, відразу після халвінга як правило відбувається невелике зниження курсу.

У перших двох випадках, перш ніж курс біткоїна різко пішов вгору, пройшло близько року з моменту халвінга. Очікується, що в цей раз ситуація буде розвиватися за схожим сценарієм. Черговий пік прогнозують на серпень 2021 року.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu