Бізнес, Новини, Продуктивність

Приорітети та продуктивість: як визначити найважливіші завдання

07 Травня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Блогер і письменник Кріс Бейлі ділиться способом розставлення пріоритетів і підвищення продуктивності.

Не всі робочі завдання однаково важливі. Ось як визначити найбільш значущі:

Приорітети та продуктивість: як визначити найважливіші завдання - produktyvnist, news, businessПриорітети та продуктивість: як визначити найважливіші завдання - produktyvnist, news, business
  • Складіть список всього, що ви робите на роботі протягом певного місяця.
  • Запитайте себе: якби ви могли робити щось одне з цього списку день у день, що це було б? Яке завдання приносить найбільше користі команді та найбільше допомагає вам стати продуктивніше? Яка з них найбільш значуща?
  • Якби ви могли вибрати якусь одну додаткову дію зі списку, що зайняло б друге місце за важливістю і корисністю?
  • Що б ви поставили на третє місце?

Ось ваші найважливіші завдання – за кожну хвилину, присвячену їм, ви домагаєтеся значно більше в порівнянні з усім іншим у вашому списку.

Виконуючи цю вправу, майте на увазі кілька речей:

  • Знайдіть спосіб скоротити всі інші пункти в списку. Якщо можливо, взагалі перестаньте виконувати ці дії. Якщо ні, продумайте, як приділяти їм менше часу. Якщо щось відволікає, справляйтеся з цим. Якщо у вас є команда, доручіть їй якомога більше завдань зі списку. Якщо команди немає, найміть стажиста або віртуального помічника. Якщо щось відволікає, але ви не можете з цим впоратися, не витрачайте на це час. Посидьте в кафе без телефону, щоб вирішити, що робити з рештою списку. Цей час окупиться стократно.
  • Тримайте три найважливіших завдання в полі зору, наприклад, на аркуші паперу на столі або в вгорі списку справ. Таким чином, працюючи або плануючи свій день, ви не забудете, що насправді важливо.
  • Якщо в списку залишилося щось приємне, не викреслюйте це! Сенс підвищення продуктивності не в тому, щоб перетворити вас в якогось бездумного робота, а в тому, щоб ви могли більше займатися тим, що любите. Мої три найважливіші завдання – це написання текстів, дослідження продуктивності та ведення переговорів. Крім цього, я також люблю займатися коучингом, хоча і заробляю на цьому менше грошей і можу допомогти тільки одній людині за один раз. Але, чесно кажучи, мені байдуже. Тому що це приносить мені задоволення.

Під час коучингу я даю цю вправу багатьом клієнтам, і вони незмінно погоджуються, що у них є три найважливіших завдання. У кількох осіб виявилося лише дві, але поки ні в кого не було понад три.

Виділіть п’ять хвилин, щоб зробити все це. Завдання просте, але воно дає дуже глибокі ідеї. Якщо ви схожі на мене, то після цього ваш робочий процес значно зміниться.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu