Гроші, Новини

monobank запустив бета-версію сервісу для накопичування — «Банка»

08 Травня, 2020

Наразі тестовий режим доступний лише для користувачів з Android. А доступ для iOS з’явиться найближчим часом.

​​Банка від monobank

За словами Михайла Рогальського, співзасновника банку, концепцію накопичування в monobank розробляли ще з жовтня минулого року, а кількість варіантів дизайну для сервісу стала рекордною в компанії розробників.

Функція «Банки» дозволяє відкладати гроші на ту чи іншу ціль.

Як користуватись «Банкою»?

Для того щоб створити «банку», вам необхідно перейти у відповідний розділ та вказати потребу, на яку хочете накопичити кошти. Далі потрібно зазначити, як саме будуть накопичуватись фінанси, це можна зробити за допомогою чотирьох опцій:

  • Заокруглення витрат з ваших карток — наприклад, якщо ви купили щось за 17 гривень, витрата округлиться до 20, а 3 грн відправляться до банки.
  • Заокруглення залишку наприкінці дня. Наприклад, можна налаштувати заокруглення до сотень, і тоді якщо на вашому рахунку залишилось 2978 грн, вночі 78 грн відправляться до банки.
  • Переказ певного відсотка з вашої картки після кожної транзакції. Наприклад, ви придбали каву за 50 грн — 5%, тобто 2,5 грн відправиться до банки.
  • Постійний платіж до «банки». Тут просто — раз на день чи місяць певна сума буде списуватися з вашого рахунку на користь банки.

А ще у кожної банки є публічне посилання, яке ви можете дати друзям чи навіть опублікувати в соцмережах — так сторонні люди також зможуть поповнювати вашу банку.

monobank запустив бета-версію сервісу для накопичування — «Банка» - news, groshi

Також можна обрати валюту для накопичування. Якщо вам треба $250, гроші будуть надходити до вашої банки одразу у доларах, навіть якщо ви користуєтесь гривневою карткою. Накопичення буде конвертуватись відповідно до комерційного курсу monobank та додаватись до вашої «банки».

Зареєструватись в monobank можна за посиланням.

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu