Інвестиції, Новини, Стартапи

Український фонд Genesis вклав $1,5 млн в білоруський відеоредактор Vochi

12 Травня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Заснований в Білорусі стартап Vochi, який розробляє додаток для редагування відео, залучив $1,5 млн в посівному раунді інвестицій.

Провідним інвестором виступив український венчурний фонд Genesis Investments. Рік тому на передпосівній стадії в стартап інвестував білоруський венчурний фонд Bulba Ventures, в якому продуктовим аналітиком працював засновник і CEO Vochi Ілля Лесун.

За його словами, додаток розрахований як на професіоналів, так і на любителів, і призначений для задоволення зростаючого попиту на мобільний відеоконтент, зокрема – на платформах на зразок TikTok. Vochi надає користувачеві “студію для редагування відео в кишені”.

Додаток використовує технологію комп’ютерного зору і навчені нейромережі. Користувач може виділяти окремі об’єкти в Full HD, застосовувати до них різні ефекти та переглядати до публікації.

Genesis Investments – це східноєвропейський венчурний фонд. З моменту заснування він проінвестував в Amazing Apps, Liki24, BasenjiApps, Mate Academy, BetterMe, Jiji та інші компанії. Основний фокус GI – на технологічних бізнесах у сферах Education Tech, Digital Health, AI/ML, Mobile на посівній і передпосівній стадії.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu