Бізнес, Гроші, Новини, Спільнота

Rozetka запустила власну оплату частинами в партнерстві з Альфа Банком

13 Січня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Інтернет-магазин Rozetka запустив власну онлайн-оплату товарів у розстрочку без прив’язки до картки будь-якого банку. Оплата частинами від Rozetka доступна всім незалежно від банку, оформлюється без комісії за кілька хвилин в режимі онлайн. На це звернуло увагу видання AIN.UA.

Надається послуга в партнерстві з «Альфа-Банк», однак для оформлення наявність картки цього банку необов’язкова — пройти авторизацію можна за допомогою BankID будь-якого банку, а сума кредиту не залежить ні від балансу, ні від кредитного ліміту картки обраного вами банку. По суті, доступ до фінансування Rozetka надає під своїм власним брендом.

Rozetka запустила власну оплату частинами в партнерстві з Альфа Банком - community, news, groshi, businessRozetka запустила власну оплату частинами в партнерстві з Альфа Банком - community, news, groshi, business

В умовах вказано, що сума/ліміт кредиту становить від 500 до 20 000 гривень, скористатися ним можуть громадяни України віком від 18 до 70 років. Строк кредитування – від 3 до 24 місяців, процентна ставка 0,01% річних, строк прийняття банком рішення — до двох хвилин.

Як це працює:

  • Оберіть на сайті товар з логотипом Rozetka під блоком з ціною товару. Цифрами на іконці зображена максимально доступна кількість платежів.
Rozetka запустила власну оплату частинами в партнерстві з Альфа Банком - community, news, groshi, business
На логотипі вказано число можливих платежів.
  • Натисніть кнопку «Купити в кредит» та виберіть «Частинами без карток та паперів від ROZETKA» і бажаний термін.

Rozetka запустила власну оплату частинами в партнерстві з Альфа Банком - community, news, groshi, businessНа наступній сторінці перевірте ваші контактні дані та дані для доставки, а в способах оплати – що обрано «Частинами без карток та паперів від ROZETKA» та вказана бажана кількість платежів. Якщо все вірно – натисніть «Замовлення підтверджую».

Rozetka запустила власну оплату частинами в партнерстві з Альфа Банком - community, news, groshi, business

  • Після цього відкриється форма авторизації через BankID, яка необхідна для оформлення кредиту. Авторизацію можна виконати, використовуючи дані будь-якого українського банку.

Rozetka запустила власну оплату частинами в партнерстві з Альфа Банком - community, news, groshi, business

  • Далі необхідно заповнити дані про працевлаштування і дату народження та підписати договір за допомогою SMS.
  • Підписаний договір надійде на email, який ви вказали при заповненні. І очікуйте на доставку замовлення.

Способів погашення кілька: через систему дистанційного обслуговування (Інтернет-банкінг «My Alfa-Bank», Мобільний додаток Sense SuperApp, сервіс «Альфа Погашення» на офіційному сайті банку) – безкоштовно, через термінали «Альфа-Банк», EasyPay, City24 чи касу – з комісією.

Чому це цікаво? Rozetka виходить на новий для себе ринок, створюючи цілу екосистему для користувача: компанія сама продає, сама доставляє, сама (нехай і у партнерстві, але під своїм брендом) кредитує. Схожу екосистему створює і Kasta (у них своя платіжна система KastaPay), а Fozzy Group запустив свій необанк. Є інформація, що свою платіжну систему розробляє і сама Rozetka. Український e-commerce потужно розвивається і надає користувачам ще більше можливостей. За цим цікаво спостерігати на фоні того, як в Україну планує заходити казахстанський Kaspi.kz, який вже зробив два M&A в Україні й планує купити ще один великий e-commerce.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu