Новини, Технології

Український стартап xOffice створив чатбот, якому можна доручити пошук офісу

12 Травня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Команда платформи прямої оренди xOffice розробила «Офісний чатбот», який сам знаходить доступні для оренди офіси за заданими параметрами.

Майбутній орендар повинен лише уточнити щонайменше три параметри пошуку (площа, ціна, район…) — і чатбот покаже доступні зараз приміщення, а також надсилатиме ті, що з’являтимуться в майбутньому на маркетплейсі.

Знайти чатбот ви можете за посиланням.

«Ми розуміємо, скільки часу займає підбір офісних приміщень. І наша мета — зекономити майбутнім орендарям тижні (або навіть місяці) пошуку, надавши сучасний інструмент моніторингу у вигляді “Офісного чатбота” та закликаючи орендодавців до прозорого розміщення вільних об’єктів на платформі xOffice», — розповідає керівник проєкту Анастасія Позиніч.

Про xOffice

Технологічний стартап xOffice напряму поєднує майбутніх орендарів з орендодавцями.

Український стартап xOffice створив чатбот, якому можна доручити пошук офісу - tech, news

Завдяки сучасній технології безпечного обміну контактами маркетплейс дозволяє одразу обмінятися контактами зацікавленим в оренді особам з орендодавцем після відправлення запиту на перегляд.

Завдяки xOffice майбутньому орендарю дуже просто обрати офіси на платформі,
записатися на перегляди та просуватися в бік угоди з орендодавцем. Платформа складається зі списку з актуальною інформацією та зручним фільтром, системи бронювання переглядів та CRM із цифровою автоворонкою.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu