Новини, Технології

Український стартап xOffice створив чатбот, якому можна доручити пошук офісу

12 Травня, 2020

Команда платформи прямої оренди xOffice розробила «Офісний чатбот», який сам знаходить доступні для оренди офіси за заданими параметрами.

Майбутній орендар повинен лише уточнити щонайменше три параметри пошуку (площа, ціна, район…) — і чатбот покаже доступні зараз приміщення, а також надсилатиме ті, що з’являтимуться в майбутньому на маркетплейсі.

Знайти чатбот ви можете за посиланням.

«Ми розуміємо, скільки часу займає підбір офісних приміщень. І наша мета — зекономити майбутнім орендарям тижні (або навіть місяці) пошуку, надавши сучасний інструмент моніторингу у вигляді “Офісного чатбота” та закликаючи орендодавців до прозорого розміщення вільних об’єктів на платформі xOffice», — розповідає керівник проєкту Анастасія Позиніч.

Про xOffice

Технологічний стартап xOffice напряму поєднує майбутніх орендарів з орендодавцями.

Український стартап xOffice створив чатбот, якому можна доручити пошук офісу - tech, news

Завдяки сучасній технології безпечного обміну контактами маркетплейс дозволяє одразу обмінятися контактами зацікавленим в оренді особам з орендодавцем після відправлення запиту на перегляд.

Завдяки xOffice майбутньому орендарю дуже просто обрати офіси на платформі,
записатися на перегляди та просуватися в бік угоди з орендодавцем. Платформа складається зі списку з актуальною інформацією та зручним фільтром, системи бронювання переглядів та CRM із цифровою автоворонкою.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu