Криптовалюти, Новини, Технології

Вже кожен п’ятий українець купував криптовалюту: дослідження

21 Січня, 2022

Не забудьте поширити ❤️

Дослідницька компанія Gradus провела дослідження та з’ясувала, що популярність криптовалют в українців лише зростає. Кожен п’ятий українець віком від 18 до 24 років уже купував криптовалюту. Редакція MC.today розповідає подробиці.

Дослідження компанії Gradus показало, що 20,7% українців віком від 18 до 24 років хоч раз у житті купували криптовалюту та брали участь у ICO (первинне розміщення монет для інвестицій).

Більше половини опитаних відповіли, що знають, що таке криптовалюта – 55,9%, а 5,1% уже працювали із криптомонетами чи блокчейном.

За інформацією світової консалтингової компанії TripleA, 12,73% українців уже мають криптовалюту. При цьому у 2021 році у всьому світі криптовалютою володіли 3,9%.

Поки що 32,6% мешканців України зберігають та купують гроші у звичайній валюті. Але популярність криптовалюти в українців невпинно зростає.

«Нове покоління почувається набагато впевненіше у цій індустрії, оскільки вони з дитинства підключені до світового віртуального простору, – каже засновник та директор Gradus Research Євгенія Близнюк. – Старші люди обирають старі добрі дорогоцінні метали і нерухомість».

Що ще стало відомо

Найпопулярніша операція українців – відкриття криптогаманця. Це зробили 77% мешканців країни.

Кожен другий українець із індустрії криптовалют купував чи обмінював токени на біржі.

Найрідше в Україні використали криптовалюту для ігор – 18,9%.

Реальні товари купували за криптовалюту 31,5% українців. При цьому найчастіше криптовалютою за товари розплачувалися мешканці невеликих міст.

Вже кожен п'ятий українець купував криптовалюту: дослідження - tech, news, kryptovalyuta

Інфографіка Gradus

Як проводили дослідження

Опитування проводила дослідницька компанія Gradus Research 13 січня 2022 року. Учасники заповнювали анкети у мобільному додатку. В опитуванні взяли участь 1 тис. респондентів.

Онлайн-панель Gradus показує структуру населення міст розміром понад 50 тис. жителів віком 18–60 років за статтю, віком, розміром міста та регіоном.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu