Новини

Психолог зі Стенфорда розповіла, як мислять в кризу сильні лідери

14 Травня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Під час кризи на лідера лягає обов’язок допомогти команді подолати цей період, врятувати компанію, зберігши її цінності та подбавши про співробітників. Як об’єднувати людей навколо себе і підтримувати їх, залишаючись ефективним керівником? Пояснює психолог зі Стенфорда Дебора Грюнфельд.

Психолог Дебора Грюнфельд розповіла Stanford Business, як бути сильним лідером в кризовий час. Вона пропонує техніку, схожу на ту, якою користуються артисти. «Вони спеціально зосереджуються на одній людині на сцені, а не на всіх глядачах. Є багато речей, які ми не можемо контролювати, але ми точно можемо контролювати те, куди направлено нашу увагу», – каже Грюнфельд.

Тільки зосередившись на інших, їх потребах, почуттях та очікуваннях, ви зможете стати сильним керівником, яким повинні бути, щоб витримати кризу, зазначає Inc.com.

«Подумайте про те, чого ви намагаєтеся досягти, і подивіться на це очима іншої людини. Чи хочете ви, щоб він довіряв вашим знанням і авторитету? Хочете, щоб він відчував себе почутим? Або йому належить без обговорень робити те, що ви говорите? » – продовжує психолог.

Поводитися так, як цього від вас чекають, не означає бути нечесним або лицемірним. Ви граєте роль на благо аудиторії, як це роблять актори, додає Грюнфельд.

Психолог зі Стенфорда розповіла, як мислять в кризу сильні лідери - news

«Ми надаємо великого значення ідеї бути самими собою. Але здатність бачити себе очима інших – дуже важлива навичка. Це говорить про зрілість в розвитку, – пояснює психолог. – У всіх видах груп люди, які поводяться очікуваним і соціально бажаним чином, ставлять колективні цілі вище власних».

«Якщо ви начальник, ви повинні зіграти свою роль. Ви хочете зробити все можливе, щоб люди відчували себе в безпеці. Іноді це вимагає бути більш жорстким, менш терпимим, менш доброзичливим, ніж зазвичай. А часом треба відступити, сповільнитися і послухати інших »- говорить Грюнфельд.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu