Бізнес, Гроші, Новини

Марк Кьюбан: Зараз найкращий час почати бізнес і для цього не потрібні гроші інвесторів

14 Травня, 2020

Період після того, як країна знову відкриє свої кордони, «буде кращим часом за всю історію людства», щоб почати свій бізнес і для цього не потрібні гроші венчурних інвесторів, сказав Марк Кьюбан в інтерв’ю для подкасту The Twenty Minute VC.

Люди повернуться до звичайного життя, зголоднілі за новими продуктами та послугами, «якщо ви в змозі щось придумати, зараз саме час це зробити». За словами Кьюбана, діяти повинні ті, кого звільнили або відправили в неоплачувану відпустку, тому що більш відповідного часу для запуску у них не буде.

Марк Кьюбан: Зараз найкращий час почати бізнес і для цього не потрібні гроші інвесторів - news, groshi, businessМарк Кьюбан: Зараз найкращий час почати бізнес і для цього не потрібні гроші інвесторів - news, groshi, business

«Якщо покупці побачать щось нове, незвичайне і захоплююче, вони захочуть це отримати. Так з’являться кілька приголомшливих компаній світового класу, які просто змінять гру », – сказав мільярдер.

На думку Кьюбана, в епоху коронакризису підприємці повинні турбуватися не про притягнення венчурного капіталу, а про те, як створити відмінний продукт.

«Якщо у вас немає клієнтів, це не тільки тому, що вам не вистачає грошей – кращі продукти продають себе самі або для цього не доводиться сильно старатися», – сказав Кьюбан. Все залежить «не від кількості залучених коштів і навіть не від економіки», а від здібностей підприємця.

Раніше Марк Кьюбан розповів, як би він вчинив, щоб розбагатіти, якби замість мільярдів у нього була тільки звичайна робота і ті знання, якими він володіє зараз.

Читайте «Український Спектр» у Facebook.

Український Спектр Читайте «Український Спектр» у Telegram
«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram