Новини

Уоррен Баффет розповів, чому відсутність боргу по кредитці краще будь-якої інвестиції

14 Травня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Якщо у вас є кошти, щоб погасити борг по кредитній карті, краще зробити це якомога раніше, сказав Уоррен Баффет під час щорічних зборів акціонерів Berkshire Hathaway.

Одна з його подруг запитала, як краще вчинити з грошима, які їй вдалося заробити. Насамперед Баффет дізнався, чи є у неї борг по кредитній карті. У неї була заборгованість і процентна ставка розміром в 18% річних.

«Якби я позичив гроші під 18%, перше, що я зробив би з будь-якою сумою, яка у мене з’явилася, – погасив би цей борг, – пояснив Баффет, – Це набагато краще, ніж будь-яка інвестиційна ідея, яка у мене є».

На думку мільярдера, виплативши залишок, вона заощадить більше на відсотках, ніж зможе отримати, інвестуючи гроші на фондовому ринку, в нерухомість або будь-яким іншим способом. «Я не знаю, як заробити 18%», – додав він.

Уоррен Баффет розповів, чому відсутність боргу по кредитці краще будь-якої інвестиції - news

Середня процентна ставка по кредитних картах в США становить близько 16% за станом на травень 2020 року. «Не можна йти по життю, позичаючи гроші за такими ставками», – додав інвестор.

У важкі часи, коли мільйони людей втрачають дохід і подають заявки на допомогу з безробіття, буде складно розрахуватися з боргами, але це, за словами Баффета, має стати пріоритетом.

Як тільки ви звільнитеся від боргів, заведіть звичку вносити платежі в повному обсязі, щоб вам більше ніколи не доводилося платити відсотки, додав інвестор.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu