Бізнес, Історії, Новини, Поради

Як відкрити свій маленький бізнес — історія кав’ярні з Брукліна

14 Травня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

З 2012 року Сара Хак і її чоловік Аллон Азулай керують Kos Kaffe – кафе з високими стелями, заповнене старовинними світильниками, чудовими ароматами та природним світлом, – у жвавому куточку парку Слоуп, Бруклін.

Як пояснюється на їхньому вебсайті: «Kos Kaffe (kōs kä fé) передає задоволення від щоденної чашки декількома мовами». Крім смаження і приготування кави вищої якості, вони також пропонують меню, яке демонструє сезонні місцеві страви. Аллон – експерт з кави, а Сара відповідає за незабутні смакові поєднання, народжені завдяки великому кулінарному досвіду, двом кулінарним книгам і більш ніж десятирічному тестуванню рецептів для письменниці з Нью-Йорк Таймс Мелісси Кларк.

Як відкрити свій маленький бізнес — історія кав'ярні з Брукліна - porady, news, story, businessЯк відкрити свій маленький бізнес — історія кав'ярні з Брукліна - porady, news, story, business

Але Сара не тільки креативний шеф-кухар, а й досвідчений бізнесмен. У 2017 році Сара була відзначена стипендією жіночого підприємництва від Фонду Джеймса Берда. Між здобуттям освіти в Babson Business School та роботою підприємця, вона дізналася неймовірну кількість інформації про те, як почати та вести успішний бізнес. Ось її найцінніші уроки.

1. Створіть декілька потоків доходів

Запуск малого бізнесу може бути фінансово бурхливим, особливо, якщо у вас немає чималого резерву грошей або інвестора з товстим гаманцем. Це знайомо звичайним підприємствам: невдалого місяця чи двох може бути достатньо, щоб потопити вас. Перш за все, розробіть альтернативні шляхи для вашого бізнесу, щоб заробити гроші, пропонує Сара. Це передбачення може бути порятунком в перші періоди розкачування або більш пізні періоди спаду.

Для неї це означало включення послуг доставки, варіанти кейтерингу та гуртовий продаж кавових зерен. «Завдяки нашій торговій платформі Squarespace я легко та ефективно збільшила наш прибуток. Всеосяжні сервіси та інструменти дозволяють нам професійно виступати як великі конкуренти на вимогливому онлайн-ринку».

Через інтернет-магазин вона продає кавові зерна, домашню гранолу, подарункові карти та фірмові товари разом зі своїми власними кулінарними книгами. «Працюючи над підвищенням лояльності та ще більш стабільними онлайн-продажами, ми недавно почали використовувати нову передплатну послугу Squarespace для просування наших кавових зерен унікального походження».

За її словами, щоб максимізувати кількість переглядів продукту, необхідно оптимізувати функції SEO-орієнтування та інвестувати в захопливу фотографію. Сара також любить просувати товари через свої канали в соціальних мережах, посилаючись на сторінку магазину, щоб покупці могли легко переходити до покупок.

Як відкрити свій маленький бізнес — історія кав'ярні з Брукліна - porady, news, story, business

2. Приймайте нові технології

Малі підприємства щодня піддаються бомбардуванню з боку технологічних компаній, які намагаються переконати власників спробувати їхній новий додаток або послугу. Можливо вам відразу захочеться клацнути «Видалити» на всій цій пошті, але залишайтеся неупередженими: це може бути благом для вашого бізнесу, говорить Сара.

Минулого року один з цих кроків привів Сару до того, що вона перевела своїх клієнтів на цифрову програму винагород, яка інтегрується з POS-системою Kos Kaffe. «Тепер я маю набагато більше розуміння про купівельні звички клієнтів, що допомагає мені приймати більш обґрунтовані рішення про продаж», – говорить вона. «Це також дає мені спрощений спосіб показати задоволеність клієнтів, яка змушує їх повертатися знову і знову».

Кілька компаній можуть пропонувати подібні або повний спектр послуг, тому Сара рекомендує проводити дослідження та вдосконалювати свої потреби, щоб ви не опинились лише з’єднувальною одиницею в потоці послуг.

3. Йдіть на керовані ризики

Щоб рости, будь-яка компанія повинна ризикувати. Але для малого бізнесу будь-який ризик – фінансовий чи інший – може мати безпосередній вплив. «Я постійно думаю про ризик в наступних формулюваннях: скільки я хочу втратити часу, грошей або праці для досягнення певної мети?» – говорить Сара. «Якщо ви знаєте, що у вас все в порядку з тимчасовою невдачею або спадом, зростання не буде таким болючим».

У міру зростання бізнесу їй стає все складніше розділити час між управлінням бізнесом і роботою на кухні. «Минулого року я нарешті зробила рішучий крок і найняла ще одного кухаря, хоча це і збільшило наші витрати на заробітну плату», – говорить Сара. «Вона пристрасна, досвідчена і здатна втілити в життя мої ідеї, вносячи значний внесок у творчий процес. Попри позитивний вплив на нашу загальну вартість виробництва, співпраця також дозволяє мені зосередитися на інших областях розвитку бізнесу».

4. Підключайтеся безпосередньо і послідовно

Коли ви займаєтеся новим бізнесом, завоювання довіри потенційних клієнтів є ключем до успіху. Ваша аудиторія повинна відчувати себе побаченою і почутою, тому зробіть її пріоритетною. Якщо ви займаєтеся онлайн-бізнесом, це може означати швидке і приватне реагування на електронні листи або ведення блогу або щотижневе розсилання через ваш вебсайт.

Власники цегли та бетону повинні також зосередитися на побудові відносин з відвідувачами магазину. «Я проводжу більшу частину кожного дня, наливаючи каву, прибираючи зі столів, наздоганяючи постійних клієнтів або заводячи нових друзів», – говорить Сара. «Я хочу, щоб вони знали мене, і що мій бізнес – це більше, ніж просто гроші на прожиття. Це також обмін почуттями та спільністю. Ніколи не зневажайте участь людей в вашому бізнесі», – додає вона. «Як власник, це ваш привілей і ваш пріоритет».

Як відкрити свій маленький бізнес — історія кав'ярні з Брукліна - porady, news, story, business

5. Підтримуйте потрійний підсумок

Якщо ви починаєте малий бізнес, він, швидше за все, заснований на вашій пристрасті. Після того, як ви приступите до роботи, ви захочете, щоб ваші основні цінності та їх позитивні хвильові ефекти продовжували резонувати. Встановивши концепцію потрійного критерію (TBL), ви можете створювати системи для підтримки підзвітності та вимірювання ваших успіхів.

Відданість вашій КПК – означає ведення прибуткового бізнесу, який також несе соціальну та екологічну відповідальність – неминуче поширюється на пошук вашого продукту, практику працевлаштування та участь спільноти. «Клієнти будуть відчувати, коли бізнес не справляється з заявленими цінностями, так само, як ви можете увійти в кімнату і відчути хаос або спокій. Це основне джерело турботи”, – говорить Сара.

Для неї, пошук з чесністю є ключовим. Це означає щотижневі поїздки на фермерський ринок, обсмажування екологічно чистих кавових зерен і покупку роздрібних товарів у інших місцевих виробників. Коли настають важкі часи, підсумкова бізнес-модель може здатися швидким рішенням, але КПК пропонує кращі довгострокові вигоди. Столи Сари в кафе доводять її високі стандарти якості та повагу до місцевої громади.

Відкриття малого бізнесу може бути складним завданням, але це також велика пригода. Отже, почніть свій бізнес з правильної ноги з цими порадами, і ви будете на вершині гри.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu