Країна, Новини

IKEA запустила інтернет-магазин в Україні

14 Травня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Сьогодні компанія повідомила про офіційний запуск свого сайту для України — іkea.com. Вже зараз каталог складає майже 3 600 різноманітних товарів.

На сайті представлені різні категорії товарів: меблі, побутове та кухонне приладдя, предмети для декору, освітлення та багато інших.

Також є адресна доставка товарів по всій Україні (99 гривень) та вже відкрито два пункти для отримання замовлень в Києві:

IKEA запустила інтернет-магазин в Україні - news, country

Ми раді розпочати роботу в Україні завдяки запуску Інтернет-магазину, особливо в час, коли кожен із нас приділяє увагу безпеці і комфортному перебуванню вдома. Сподіваємося, наш широкий асортимент товарів і рішень для дому допоможе українцям облаштувати особистий простір і покращити повсфгкденне життя.ашан
Флоріан Меллє, Керівник IKEA в Україні

Після запуску інтернет-магазину компанія планує якнайшвидше відкрити свій магазин у Києві. Компанія нещодавно підписала договір оренди з торгово-розважальним центром Blockbuster Mall.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu