Бізнес, Маркетинг, Новини, Поради

Перші враження: що хороший дизайн може зробити для вашого бізнесу

15 Травня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Вебсайт вашого бренду повідомляє потенційним клієнтам, знає ваш бізнес, що він робить, чи ні. Ось чому вебдизайн важливий як інструмент маркетингу. У ньому наголошується на необхідності витрачати час і ресурси на добре побудовану домашню сторінку, щоб не здалося, що ви вибрали тему за замовчуванням або занадто просте компонування.

Чому дизайн має значення

На думку дослідників з Університету науки й техніки Міссурі, очам людини потрібно 2,6 секунди, щоб зосередитися на конкретному елементі вебсторінки, коли він завантажується. Глядач швидко формує думку, засновану на тому, що він бачив, тому розумний дизайн дуже впливає на враження користувача, сказала Адріана Марін, вільний художній керівник.

Перші враження: що хороший дизайн може зробити для вашого бізнесу - porady, news, online-marketing, businessПерші враження: що хороший дизайн може зробити для вашого бізнесу - porady, news, online-marketing, business

“Люди мають [почуття] про вашу компанію на основі досвіду, який вони мали з брендом”, – сказала Марін. “Добре продуманий логотип і вебсайт викликають впевненість, тому що це виглядає професійно. Якщо компанія готова зосередитися на створенні чистого і функціонального дизайну, який є простим у використанні, це може бути показником того, на що може бути схожим використання їхнього продукту.”

“Хороший дизайн допомагає висловлювати ваше повідомлення, має перевагу в маркетингових розмовах, і організовує інформацію найбільш ефективно для точного ринку, якого ви намагаєтеся досягти”, – додала Ліліан Крукс, графічний дизайнер і спеціаліст з комунікацій Harcum College. “Ефективний дизайн і донесення повідомлень працюють в тандемі, щоб передати цінність вашого бізнесу чітко і, головне, незабутньо”.

Робіть дизайн простим

Ваша лендингова сторінка має встановити тон для вашої компанії та надати важливу інформацію, що полегшить вашій аудиторії розуміння того, які продукти та послуги надає ваш бізнес.

“Визначте, яку найважливішу інформацію користувачі/клієнти мають взяти з цієї сторінки, і зробіть її надзвичайно доступною та зрозумілою”, – сказала Крістіна Ковіелло, керівник досліджень з питань користування (UX) компанії Noom Inc. незалежний консультант. “Тоді визначте найбільш важливу дію, яку потрібно виконати користувачам на цій сторінці, і зробіть її помітною і легкодоступною”.

Зокрема, Крістіна пропонує додати кнопку покупки на домашній сторінці як заклик до дії. Незалежно від вибору вашої дії, вона повинна залучати вашу аудиторію до ваших послуг або продуктів. Крім того, ваш дизайн повинен ставити пріоритет простоти над складною стратегією, додала Ковіелло, зазначивши, що ви повинні бути “явними та лаконічними з вашою інформацією і встановити тон, вигляд і відчуття, що відповідають бренду, який ви створили для вашого бізнесу”.

Візуальна привабливість

Можливо, у вас є чудова історія, але ніхто не захоче читати вашу сторінку “Про нас” або вивчати ваші повідомлення в соціальних мережах, якщо ви не залучите аудиторію відразу. Але як це можна зробити?

Коул Слеттен, креативний директор цифрового брендингового агентства Ready Set Rocket, заявив, що сильні візуальні ефекти швидко виконують свою справу.

Зображення може передавати навіть складні повідомлення швидко, лаконічно і незабутньо“, – сказав Слеттен. “Це той самий привід для швидкого споживання, який перетворив Інтернет з його текстоцентричних коренів на візуальну орієнтацію (зображення і відео)”.

Марін також сказала, що привабливі візуальні ефекти вирізнять ваш бренд. Зображення, які ви використовуєте, повинні відповідати вашому бренду та залучати вашу цільову аудиторію. Коли ви сумніваєтеся, зробіть речі прямими та простими, сказала вона.

Крукс додала, що “фотографія зі стоку й ілюстрація виглядають як фотографія зі стоку й ілюстрація”. Щоб уникнути використання однакових візуальних зображень з іншою компанією, розгляньте можливість підтримки місцевих художників і дизайнерів для створення унікальних інноваційних проєктів.

Крім того, для оригінального дизайну важливо не відставати від останнього програмного забезпечення.

Коли ви вирішуєте, як має виглядати ваш онлайн-бренд, Слеттен сказав, що важливо бути послідовними, але не повторюваними.

“Кращі бренди … відчувають себе швидше як реальні, багатогранні особистості, ніж колекції графічних елементів”, – сказав він. “Подумайте про якості, які є унікальними для вашого бізнесу і які можуть привабливо представляти ваш бренд. Тоді дозвольте цим якостям вплинути на ваш логотип та вебсайт, профіль Instagram та навіть ваш магазин, пакування та обслуговування клієнтів”.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu