Новини, Партнерська новина

Яким медичним сайтам довіряють українці

21 Травня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Платформа контент-маркетингу PRNEWS.IO підготувала рейтинг медичних онлайн-медіа. Лідером, за даними SimilarWeb, стало видання MedCentre.com.ua – 1,5 млн відвідувань за місяць.

До трійки лідерів увійшли сайти Likar.info – 420 тис. І healthinfo.ua – 304 тис. візитів користувачів протягом місяця. За ними йдуть Medicinform.net (297 тис.), Piluli.kharkov.ua (291 тис.), Medprosvita.com.ua (188 тис.), Medicina.ua (168 тис.), Medpravda.ua (129 тис.), med-ukraine.info (57 тис.) та itmed.org (52 тис.) переглядів відповідно.

Під час жорстких карантинних заходів найактуальнішими запитами користувачів були новини щодо поширення COVID-2019 в Україні та світі. Також наші співвітчизники цікавилися симптомами вірусних захворювань, медичними статтями, оглядами, каталогами аптек і актуальних медичних товарів. Не оминули своєю увагою українці також рекомендації лікарів щодо засобів зміцнення імунітету.

Яким медичним сайтам довіряють українці - partners, news

MedCentre.com.ua – найпопулярніший інформаційний сайт-довідник про медицину, фармацевтику, красу та здоров’я. Крім новин та статей, тут розміщені бази аптек, клінік, медичних препаратів та лікарів.

Likar.info – це портал присвячено здоровому способу життя та охороні здоров’я. Тут кожен інтернет-користувач може знайти для себе багато корисної інформації.

Healthinfo.ua – сайт про здоров’я, публікує статті та новини медицини, дані довідників і основи правильного харчування. Є розділ, що присвячено онлайн – діагностиці.

Основною місією Medicinform.net є підвищення медичної грамотності населення, пропаганда і популяризація як медичних знань взагалі, так і професії лікаря зокрема.

Сайт piluli.kharkov.ua буде цікавим, в першу чергу, медичним працівникам і фармацевтам. Тут представлено повний каталог ліків, новини зі світу медицини та науки, енциклопедії та медична література.

MedProsvita – джерело професійної інформації, розрахованої на практикуючих лікарів усіх спеціальностей.

Портал Medicina.ua спеціалізується на темах здоров’я і краси. Тут можна дізнатися найповнішу інформацію про хвилюючі хвороби, способи лікування, лікарів і клініки.

МедПравда – інтернет-видання для лікарів та інших професійних медичних працівників.

Портал med-ukraine.info висвітлює нові тенденції та досягнення в галузі вітчизняної та світової медицини. Окрему увагу ресурс приділяє реформуванню системи охорони здоров’я України.

Медичний ресурс itmed.org здійснює живе спілкування лікаря і пацієнта. Онлайн-запис на консультацію, акції клінік, лікарів, новини медичного маркету.

* У дослідженні участь виключно сайти з каталогу PRNEWS.IO, дані про які базуються на аналітиці SimilarWeb.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu