Новини, Партнерська новина

У додатку Bolt відтепер можна залишати чайові водіям

10 Червня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Провідна європейська транспортна платформа Bolt запустила нову функцію у своєму додатку. Пасажири тепер можуть залишати чайові водіям наприкінці поїздки.

Щоб скористатися цією функцією, необхідно оновити додаток Bolt до останньої версії. Тоді пасажир зможе залишити чайові після того, як поставить оцінку водієві. У додатку пасажир зможе вибрати один із запропонованих варіантів чайових або самостійно ввести будь-яку суму. Опція буде доступна протягом 15 хвилин після закінчення поїздки. Водії отримають усі гроші, залишені як чайові. Функція буде впроваджуватися протягом місяця для клієнтів Bolt, які користуються пристроями на базі Android та iOS.

«Щодня водії Bolt забезпечують перевезення великої кількості пасажирів та піклуються про те, щоб користувачі сервісу могли безпечно і комфортно дістатися до місця призначення. Ми впроваджуємо нову функцію для того, щоб пасажири могли висловити свою подяку водіям і підтримати їх у цей важкий час», ― каже регіональний менеджер Bolt в Україні Тарас Потічний.

За останні 2 місяці компанія Bolt відкрила декілька станцій дезінфекції автомобілів усередині та зовні й запровадила нову категорію авто ― Isolated. Такі машини оснащено прозорими перегородками між передніми та задніми сидіннями салону.

Інформація про компанію Bolt

Bolt ― це відома європейська платформа для замовлення поїздок. Головна її мета ― зробити пересування містом легким, швидким і надійним. Компанію Bolt заснував Маркус Вілліг у 2013 році. Відтоді вона є найбільш швидкозростаючою платформою для організації поїздок в Європі й Африці. Серед її інвесторів ― Daimler, Didi Chuxing, Korelya Capital, а також співзасновник TransferWise Таавет Хінрікус. Зараз у Bolt налічується понад 30 млн клієнтів у понад 35 країнах світу (www.bolt.eu).

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu