Гаджети, Новини, Технології

Які гаджети підтримують eSim: переваги технології

17 Червня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

eSIM вже підтримують багато пристроїв, схоже, незабаром вона прийде на зміну класичній SIM-карті. Які переваги є в eSIM і які моделі підтримують технологію, розповідаємо в статті.

Як працює карта eSIM

Карта eSIM призначена для заміни звичайної «фізичної» SIM-карти. Як вона функціонує?

Під eSIM розуміють спеціальний чіп в пристрої, який виробник встановлює в смартфон. При цьому «e» означає embedded, тобто «вбудована».

Замість пластикової сім-карти при підключенні eSIM ви отримуєте від оператора мобільного зв’язку тільки документ з вашими обліковими даними. Він містить код, який вам необхідно просканувати за допомогою свого смартфона, щоб ввести шестизначний PIN-код. Таким чином eSIM буде активована, і ваш смартфон буде готовий до використання ще одного номера.

eSIM: які пристрої вже підтримують технологію

На жаль, кількість представлених на ринку пристроїв з підтримкою eSIM все ще невелика. Так виглядає список доступних пристроїв станом на квітень 2020 року.

  • Apple: Apple вже встановлює eSIM в iPhone XR, iPhone XS, iPhone XS Max, iPhone 11, iPhone 11 Pro та iPhone 11 Pro Max. Годинники Apple Watch поки не підтримують eSIM. Що стосується iPad, то ним приєднуються iPad Air 3, iPad Pro 3 та iPad mini 5.
  • Google: в Google всі версії Pixel 3, Pixel 3 XL і 3A XL, а також Pixel 4, 4 XL, 4A і 4A XL мають вбудовану eSIM.
  • Samsung: розумний годинник Samsung Gear S2 3G, Galaxy Watch і Galaxy Watch Active 2 поставляються з eSIM, також в цей список входить Galaxy Fold. При покупці смартфонів будьте уважні та вибирайте саме спеціальну версію з eSIM: в цей час такі версії є у ​​моделей S20, S20 + і S20 Ultra.
  • Huawei: флагмани останньої лінійки P40, P40 Pro і P40 Pro + також працюють з eSIM.

Ще одна маловідома компанія Wiko теж пропонує дешевий телефон Tommy 3 Plus з підтримкою eSIM. Але його можна купити тільки з доставкою з Азії.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu