Новини, Продуктивність, Студенту

10 Telegram-каналів, які допоможуть вам вивчити англійську мову

23 Червня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Якщо екран смартфона ні на хвилину не дає вам спокою, а великий палець руки безперервно оновлює новинні стрічки у всіх можливих соціальних мережах, – ми пропонуємо вам перетворити безглузду витрату часу в дуже корисне і результативне проведення часу.

Просто встановіть кілька ботів і каналів у свій Telegram і вивчайте англійську за переглядом цікавого контенту або виконанням нескладних завдань.

Green Forest | Learning English

Канал з безкоштовними матеріалами та ресурсами для вивчення та практики англійської мови від Green Forest, найбільшої мережі шкіл англійської мови в Україні. Добірки слів, корисні статті про вивчення англійської, навчальні відео від викладачів Green Forest, щотижневі рубрики та тести, анонси англомовних івентів від Green Forest онлайн та офлайн в Києві, Харкові, Дніпрі, Одесі та Львові та ще багато англійської в різних видах – все це чекає вас на каналі щодня протягом робочого тижня.

English Short Stories

Відмінний канал для тих, хто хоче підтримувати рівень англійської, але не має достатньо часу. Особливість каналу полягає в публікації щоденних коротких історій англійською мовою. Історії розділені на 3 рівні #Elementary #Intermediate #Advanced.

Яна Гура, PRO English

Яна, засновниця школи англійської мови PRO English, практикує навчання в Telegram. За 8 років викладання протестувала багато форматів онлайн-навчання. І вже зараз, відкрила для себе, що telegram, як платформа, – найзручніша і для викладача, і для учня. Можна створити свій канал, займатися у групах та індивідуальних чатах.

Найпопулярніший формат у PRO English  — speaking-марафон. Ми з учнями обмінюємося аудіо- та відеоповідомленнями англійською, щоб покращити вимову, говоріння та опрацювати всі помилки усної мови. І неважливо, в якій точці світу ви або учень, – каже Яна.

Curiosity Tea™

Подужати цілу книгу англійською мовою може не кожен, а ось кілька абзаців на цікаву тему – під силу навіть новачку. До речі, для тих, хто хоче підтримувати свій рівень володіння англійською мовою на високому рівні, цей освітній канал також буде корисний.

Slang Bang!

Якщо ви гуру академічної англійської, але хочете розширити свої знання розмовної мови, то даний канал відкриє вам очі на вуличний сленг і жаргонізми. Такі фрази ви точно не знайдете в підручниках і словниках. Канал оновлюється щодня, але добірки дійсно цікаві.

Английский

Канал допоможе розширити ваш словниковий запас. Тут публікують списки слів, фраз і цілих пропозицій як для повсякденного спілкування, так і для ділового. Періодично ви побачите тут корисні ідіоми та фразеологізми, а також добірки на теми «У лікаря», «Почуття та емоції», «В місті». Наприклад, останній запис на каналі – слова з теми економіка та бізнес.

Хвилинка мемів

Доведено, що будь-яка інформація, яка залишає емоційний слід, запам’ятовується краще. Саме тому канал зі смішними мемами – те, що потрібно для надійної фіксації нових англійських слів у вашій пам’яті.

10 Telegram-каналів, які допоможуть вам вивчити англійську мову - studentu, produktyvnist, news

Espresso English

Автор взяв на себе сміливість сказати, що на його каналі є все, що потрібно для вивчення англійської. Ми перевірили та знайшли чимало стійких виразів, ідіом та сленгових слів з докладним поясненням, які будуть корисні для кожного, хто вивчає мову.

NotTheLesson

Цей канал веде справжній викладач англійської мови. У ньому він розбирає граматичні нюанси, розглядає типові помилки й дає величезну кількість цікавих матеріалів, тому вчити англійську стає простіше простого.

TOEFL

Ви ж знаєте про те, що люди діляться на два типи – тих, хто потребує сертифікат EILTS, і тих, хто готується складати TOEFL? Цей канал призначений для тих, хто має намір здати TOEFL на найвищий бал і готовий щодня працювати над вдосконаленням своїх навичок в англійській. Якщо ви з тих, на кого традиційні методи вивчення іноземних мов навіюють нудьгу і відбивають бажання вчитися, спробуйте вивчати англійську за допомогою Telegram. Адже захопливі історії, корисні статті та кумедні картинки мотивують в рази більше, ніж прісні та нецікаві правила в підручниках.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu