Гаджети, Новини, Технології

iOS 14: віджети, Picture in Picture, новий iMessages та Siri – а ще iPadOS 14 та оновлення для AirPods

23 Червня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Компанія Apple на WWDC`14 представила перероблену iOS 14. Коротко розповідаємо про головні зміни.

iOS 14: віджети, Picture in Picture, новий iMessages та Siri - а ще iPadOS 14 та оновлення для AirPods - tech, news, gadzhety

 • Кастомізація екрану та віджети. Вперше Apple дозволяє поміщати на екран iPhone різні віджети, c різних додатків і як зручно. Також додані можливості налаштування робочих столів, нові варіанти їх організації та перегляду.
 • Picture in Picture. Тепер на екрані iPhone можна дивитися відео і працювати в іншому додатку – по суті відкрити два екрани користуючись функцією Picture in Picture, яка раніше вже була доступна користувачам iPad. Поки тільки з відео.
 • Siri. Тепер голосовий асистент працює не в окремому вікні, а поверх уже відкритої програми. Наприклад, ви читаєте текст, побачили незнайоме слово і попросили Siri розповісти, що воно означає: звичного темного екрана не з’явиться, Siri запуститься в тому ж вікні й там же дасть відповідь. Звичайно ж: обіцяють: що Siri стане розумнішою.
 • Translate. Новий додаток для Siri, яке допоможе з перекладом двох десятків мов. Його придумали, щоб допомогти людям спілкуватися на різних мовах.
 • Оновлений додаток iMessages. Оновили Memoji, додали з ними стікери, додали функції, а також – групи. Тепер можна спілкуватися в одному вікні з декількома користувачами одночасно. Для зручності додали згадки користувачів.

iOS 14: віджети, Picture in Picture, новий iMessages та Siri - а ще iPadOS 14 та оновлення для AirPods - tech, news, gadzhety

 • Apple Maps. З’явилися велосипедні доріжки, гайди по містах з маршрутами на день або кілька. А ще є зарядки для електромобілів. Правда, велика частина функцій доступна поки тільки в США.
 • Оновили CarPlay. Відкрити машину тепер можна за допомогою NFC в телефоні.
 • App Store. Представили функцію App Clip, яка дозволить швидко отримати доступ до додатка, навіть не завантажуючи його (і завантажити його при необхідності). Для цього потрібно лише відсканувати QR-код або докласти смартфон до NFC-мітки. Як працює: наприклад, прилетіли в Берлін, побачили самокат, додатка потрібного немає – доклали смартфон, система впізнала QR-код, оплатили через Apple Pay і поїхали кататися. По суті це мінідодаток.

Віджети вже називають головною зміною в iOS 14: компанія багато років не змінювала зовнішній вигляд головного столу в iOS. Тепер його можна кастомізувати та робити більш зручним для споживання інформація навіть без запуску програми.

Оновили й iPadOS 14:

 • Тепер дзвінок не займає весь екран – це лише маленький віджет. Для iPhone такого, на жаль, не зробили.
 • Віджети як в iOS 14.
 • Новий пошук.
 • Спеціально для iPad вже зробили 1 млн додатків.
 • Велике оновлення для власників Apple Pencil – тепер iPad зможе розпізнавати написане і перетворювати все це в текст. А якщо будете малювати, iPad допоможе зробити, наприклад, квадрат рівніше.

iOS 14: віджети, Picture in Picture, новий iMessages та Siri - а ще iPadOS 14 та оновлення для AirPods - tech, news, gadzhety

AirPods отримав два великі важливі поновлення:

 • Автоматичне перемикання між гаджетами: дивитеся фільм на Мас, вам телефонують на iPhone, навушники переключилися самі.
 • Більш об’ємний звук, немов у кінотеатрі.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu