Бізнес, Новини, Стартапи

Y Combinator відкрив постійний доступ в безкоштовну школу для стартапів

23 Червня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Бізнес-акселератор Y Combinator зробив матеріали Startup School доступними весь рік для всіх охочих. Раніше курси онлайн-школи для стартапів проходили кілька разів на рік.

«За останні 15 років стартапи підірвали ринок, це вже не просто студенти, які працюють над літніми проєктами, – сказав TechCrunch партнер акселератора Y Combinator Ерік Мігіковский. – Ми хотіли, щоб Startup School був доступний для фаундерів, як тільки у них виникла ідея і як тільки вони почали працювати».

Y Combinator відкрив постійний доступ в безкоштовну школу для стартапів - startups, news, businessY Combinator відкрив постійний доступ в безкоштовну школу для стартапів - startups, news, business

З 2017 року Y Combinator проводив Startup School в форматі безкоштовного 10-тижневого онлайн-курсу раз на рік. У грудні 2019 року акселератор перейшов на 8-тижневі програми кілька разів на рік. Тепер стартапери на різних етапах запуску проєкту зможуть безкоштовно отримати доступ до навчальних програм Startup School на сайті Y Combinator.

Після входу в систему їм відкриються відеоуроки, включаючи «Як створити мінімально життєздатний продукт» від глави акселератора Майкла Сейбеля, «Як розставити пріоритети» від партнера YC Адорі Чунг і «Як спілкуватися з користувачами» від Еріка Мігіковського.

Крім того, доступний довідковий розділ, де фаундери можуть вивчити уроки та інші матеріали з попередніх курсів. Для спілкування та обміну досвідом між учасниками працює форум Startup School.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu