Бізнес, Новини, Поради, Студенту

Навчання та бізнес: 5 порад, як досягти балансу

24 Червня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Схоже, що покоління Z проявляє безпрецедентний інтерес до підприємництва: опитування 2017 року, проведене коледжем Бебсон, показало, що 41% представників цієї вікової групи хоче відкрити бізнес.

Але як поєднати розвиток своєї справи з навчанням? На це питання відповів Стівен Лі, який запустив онлайн-медіа The Rising ще в школі.

Навчання та бізнес: 5 порад, як досягти балансу - studentu, porady, news, businessНавчання та бізнес: 5 порад, як досягти балансу - studentu, porady, news, business

1. Спілкуйтеся часто, але зустрічайтеся рідко

Комунікація важлива для своєчасного вирішення командних завдань, проте обговорення – як віч-на-віч, так і телефоном – часто займає занадто багато часу. Якщо врахувати, що стандартна зустріч триває годину, то чотири займуть половину робочого дня.

«Завжди приємно бачитися з потенційними клієнтами та партнерами особисто, але я виявив, що до багатьох – якщо не до всіх – результатів цих розмов можна прийти й в листуванні. Якщо зустріч віч-на-віч все ж необхідна, виділяйте на неї не годину, а 15 хвилин. Це збереже і вам, і вашому співрозмовнику дуже багато часу», – радить Лі.

Рідкісні короткі переговори мотивують обидві сторони відразу переходити до суті питання, що корисно для підприємців-початківців, яким потрібно встигати займатися ще й навчальними справами.

2. Уважно розподіляйте ресурси

Майже все в бізнесі вимагає фінансових вкладень, але не менш важливим ресурсом є час. «Навіть якщо ви не витрачаєте гроші безпосередньо, інвестування часу в проєкт також пов’язане із заробітком», – говорить Лі. Іншими словами, якщо ви виділяєте час на провальну справу, то в підсумку це все одно виллється в грошові втрати. Ефективний розподіл ресурсів особливо важливий, якщо вам доводиться балансувати між бізнесом та іншою діяльністю, будь-то школа чи робота з 9 до 18. Якщо ви нехтуєте роздумами про те, як краще розпорядитися часом і грошима, то їх може просто не вистачити на реалізацію задумів.

3. Уникайте чинників, які відволікають

У міру зростання бізнесу у вас почнуть з’являтися нові можливості. Вас стануть запрошувати в інші проєкти, і це буде виглядати дуже заманливо, але нові обов’язки лише віднімуть у вас сили на виконання вже наявних.

«Найчастіше проблема полягає не у відсутності пропозицій, а в тому, що серед них багато нісенітниці та мало по-справжньому хороших варіантів», – попереджає Лі.

Розуміння того, які ресурси необхідні вам і вашій компанії, недарма вважається однією з найважливіших навичок для побудови успішного бізнесу. Невміння розрізняти, чого вимагає справа, а чого вам хочеться просто так, не дозволяє повністю розкрити потенціал.

4. Зведіть до мінімуму заплутані робочі процеси

Кожна команда унікальна – ви повинні визнати це і вибудувати робочий процес так, щоб він був зручний для всіх співробітників. Наприклад, одні з них можуть надавати перевагу Slack, а іншим ближче спілкування через Facebook, Skype або електронну пошту. Проаналізуйте переваги колективу і зупиніться на чомусь одному. Якщо цього не зробити, то в команді неодмінно виникне розгубленість, яка дорого обійдеться вашому бізнесу. Постарайтеся мінімізувати число неоднозначних питань.

5. Мудро вибирайте клієнтів

Безумовно, залучення великої кількості нових клієнтів допоможе збільшити дохід вашої компанії в короткостроковій перспективі, але досвід показує, що доцільніше зробити вибір на користь довгострокового ефекту.

«Якщо ви можете принести клієнтам користь, для них це однозначно добре. Але якщо ви не будете мудро вибирати їх, то зіткнетеся з численними проблемами на переговорах, які вас швидко втомлять», – вказав Лі.

Старанно дотримуйтесь цієї поради – вона допоможе уникнути конфліктів в майбутньому. Тим самим ви заощадите час і енергію, які стануть в пригоді для інших цілей.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu