Новини, Технології

MTI hi-tech дистрибуція тепер поставляє в Україну автоелектроніку британського бренду Grand Technology

26 Червня, 2020

Не забудьте поширити ❤️

Один із найбільших українських імпортерів техніки компанія MTI hi-tech дистрибуція уклала ексклюзивний контракт з компанією-виробником автомобільної електроніки Grand Technology (Великобританія).

Перші поставки обладнання відбудуться вже в червні 2020 року.

В українському портфелі Grand Technology – 18 моделей парктроніків, 4 моделі відеореєстраторів, 7 моделей установок для підігрівів сидіння і 10 моделей камер заднього виду. У найближчому майбутньому асортимент поповниться ще трьома моделями відеореєстраторів та двома моделями автомагнітол.

MTI hi-tech дистрибуція тепер поставляє в Україну автоелектроніку британського бренду  Grand Technology - tech, news

“При виробництві Grand Technology використовує багаторівневий контроль якості відповідно до світових стандартів ISO9001. Вендор сертифікований CE, FCC, в результаті чого український користувач отримує доступ до інноваційних технологій за доступною ціною”, – відзначає Сергій Яковлєв, комерційний директор MTI hi-tech дистрибуція.

За його словами, на виробництві відеореєстраторів задіяні кращі інженери в області відеоспостереження, а також фахівці зі сфери систем охорони.

MTI hi-tech дистрибуція тепер поставляє в Україну автоелектроніку британського бренду  Grand Technology - tech, news

“Деякі моделі Grand Technology оснащені функцією WDR, розробленою для професійного відеоспостереження – її спеціально адаптували для використання в автомобільних відеореєстраторах. Ця технологія дозволяє висвітлити затемнені зони і підвищити контрастність на засвічених ділянках”, – підкреслює С. Яковлєв.

До виробництва установок для підігріву сидінь Grand Technology залучає майстрів автотюнінгу та автомобільних експертів світових виробників. В основі конструкції використовується вуглецеве волокно, яке відрізняється підвищеною механічною міцністю.

MTI hi-tech дистрибуція тепер поставляє в Україну автоелектроніку британського бренду  Grand Technology - tech, news

Сервісну підтримку виробів GT надає мережа сервісних центрів Gazer (понад 60 точок по всій Україні). Також користувачам доступна гаряча лінія техпідтримки.

MTI hi-tech дистрибуція

Один з найбільших в Україні мультивендорних імпортерів та дистрибуторів в області hi-tech обладнання та інноваційних рішень. Представлений в 120 товарних категоріях високотехнологічного обладнання, споживчої техніки, ПЗ та хмарних сервісів. Веде діяльність з 1991 року. Компанія працює за прямими контрактами з більш ніж 80 світовими виробниками в області високих технологій. Серед них: Acer, Asus, APC by Schneider Electric, Aruba, Canon, Dell EMC, Epson, Gamemax, GIGABYTE, Goodram, Hewlett Packard Enterprise, HPE, Huawei, IBM, Kingston, Lenovo, Microsoft, MSI, Philips, Samsung, TP-Link, Gazer, Navitel і багато інших.

Grand Technology

Компанія Grand Technology заснована в 2004 році. Основними напрямами виробництва є автомобільні відеореєстратори, парктроніки, камери заднього виду, підігрів сидінь і магнітоли.

Підпишіться на e-mail розсилку Українського Спектру

Про “Український Спектр”

«Український Спектр» – це онлайн медіа-організація, яка націлена на те, щоб допомогти своїм читачам, глядачам та відвідувачам успішно розвиватися в бізнесі та повсякденному житті, завдяки неперевершеному доступу та найкращому у своєму класі поданню новин та історій.

«Український Спектр» в Telegram – коротко про головне один раз на день
Підписатись на канал

Ми у соціальних мережах:

Ми у соцмережах:

Слідкуйте за UAspectr у Facebook або ж читайте усе найцікавіше у нашому каналі в Telegram
Menu